Ko tarina häikäilemättömistä ihmistä ja toiveena puhetta ja jopa petettyjen puolisoiden yhteensaattamista... Käryjen käydessä siellä täällä, ei monestti käy selvyyteen että oli tällä työkaverilla puolisoa?
Nämä tapahtumat sijoituu Ouluun.
Puolisoni on kylmästi vienyt perseensä ja himonsa liian pitkälle ulkopuoliseen ja ulkopuolisten nautittavaksi. Pettämistä on lukuisia kertoja ja lukuisille eri "miehille" Merkittävin asia kuitenkin on kun on selkeä suhde työkaverin kanssa. Se helppous imutella vehkeitä, ja ottaa vessassa tai aina vaihtelevissa paikoissa pikaiset nyt useammin viikossa. Pikkujouluista ja juhlista yleisesti puhumattakaan.
Tarkoitus on saada kaupunki kohtaisesti alkuun täsmääviä kokemuksia häpäistyn roolissa.
Mikäli tunnet tästä introsta selvää samaistumista. Saatetaan tällöin olla samaa kärsimystä ja tarkennetaan asioita kerrankin petetyn vuoksi.
Puolisoni ja hänen haareminsa.
Anonyymi-ap
2
2377
Vastaukset
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://amisagroup.net/H/T7p8V5
- Anonyymi
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
💋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18353776
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663362Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433157Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1222648- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851465- 391320
- 821189