Dacia ja Niuva

Anonyymi-ap

Tiesittekö että Niuvassa on erillinen Dacia siipi. Siellä majailevat Daciaan sortuneet ukkelit jotka luulivat ostaneensa kelvon auton, mutta mikä osoittautukin aikamoiseksi pommiksi niin tekniikan osalta kuin myös viimeistelyn ja käytettyjen materiaalien osalta. Nämä hermonsa riekaleiksi menettäneet tuskin tulevat enää entiseen. Varokaa Daciaa ettei teille käy samoin.

11

293

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Näinkö on

      • Anonyymi

        😍😋😍😋😍😋😍😋😍

        💋 ­­N­­­y­m­­f­­­o­m­a­­­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Tiesittekö että Niuvassa on erillinen siipi. Siellä majailevat vanhoihin takseihin tai toisissa maissa loppuun ajettujen autojen pankkivelalliset pojanklopit jotka luulivat ostaneensa kelvon auton, mutta mikä osoittautukin aikamoiseksi pommiksi niin tekniikan osalta kuin myös ruosteen ja jä'lkeenpäin asennettujen tarvikeosien osalta. Nämä hermonsa riekaleiksi menettäneet tuskin tulevat enää entiseen. Varokaa ettei teille käy samoin............ HUOM. Trollauskin on taitolaji !!

    • Anonyymi

      Ja suomi24:ssä on näköjään montakin osastoa joissa elämäänsä turhautunut ihminen voi käydä hakemassa itselleen huomiota, kirjoittamalla samaa väsynyttä tarinaa, päivästä toiseen.

      Onko elämä noin ankeeta ettei keksi muuta tarkoitusta elämälleen. Kiva muistella sitten kuolinvuoteella että tuli laitettua 2843 nuiva-viestiä suomi24 palstoille.

      • Anonyymi

        Jatkan tuota vielä ............Onko elämä noin ankeeta ettei keksi muuta tarkoitusta elämälleen. Kiva muistella sitten kuolinvuoteella että tuli laitettua 2843 nuiva-viestiä suomi24 palstoille ,vaikka en omistanut yhtään autoa elämässäni :


    • Anonyymi

      Kirjoittajista kommentit kertoo kaiken mutta tuote mistä
      kirjoittaa on tuntematon.

    • Anonyymi

      Dacia on riemurasia, mutta eihän siitä avtoksi ole. Kaukana siitä, kovin kaukana.

      • Anonyymi

        Sanalla avto yritetään yhdistää Dacia venäläisyyteen. Ei mene läpi, muista että trollaus on taitolaji.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sanalla avto yritetään yhdistää Dacia venäläisyyteen. Ei mene läpi, muista että trollaus on taitolaji.

        Avto mikä avto on Dacia. Eihän se kumminkaan ole mikään länsiauto niin kutsutaan sitä vaikka sitten AVTOKSI.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Avto mikä avto on Dacia. Eihän se kumminkaan ole mikään länsiauto niin kutsutaan sitä vaikka sitten AVTOKSI.

        Mikä on länsiauto? Missä kulkee raja?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mikä on länsiauto? Missä kulkee raja?

        Daciassa kulkee raja! Se on avto, ei länsiauto


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      44
      3088
    2. Kova karman laki

      Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko
      Hindulaisuus
      508
      1897
    3. Päivieni piristys, missä olet?

      Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei
      Ikävä
      17
      1880
    4. Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia

      jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si
      Maailman menoa
      77
      1625
    5. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      17
      1484
    6. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      43
      1378
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      26
      1312
    8. Millainen kaivattusi luonne on?

      Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?
      Ikävä
      90
      1309
    9. Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.

      Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      106
      1109
    10. UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa

      Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa
      Lappeenranta
      106
      1106
    Aihe