Onhan se kamalaa jos sinä mies pelkäät minua

Tuolta vaan luin jotain kommentteja muiden aloituksista.
Ei minua tarvitse pelätä. Anteeksi jos ulosantini on joskus liian rentoa tai reipasta. Vaarallinen en kuitenkaan ole.
27359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Ehkä monellakin voi olla pelkoa tulla väärinymmärretyksi, jolloin haitta omaan arkeen voi olla merkityksellinen. Hyvällä, väärinymmärrettynä voi saada paljon pahaa aikaan? Jos oletukset eivät kohtaa hyvällä tavalla.

Äänestä
  • En tiedä mitä yrität sanoa mutta väärinymmärrykset on toki ikäviä aina.

    Äänestä

Kyllä sinä olet pelottava uhkailija ollut aina.

Äänestä
  • Että ihan uhkailijakin. Semmonen kommentti siellä sitten... niih...

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Että ihan uhkailijakin. Semmonen kommentti siellä sitten... niih...

    Joo eikö olekin vähän läpinäkyvää dramatisointia miehen puutaheinää aloitukseen, millaisena siihen kannattais myös suhtautua

    Äänestä

  • Muista nyt vaivata näillä perättömillä asioilla vielä vaikka poliisiakin, niillä on loputtomasti aikaa hyysätä huolestuneita kansalaisia ja kääriä hihat ylös

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Muista nyt vaivata näillä perättömillä asioilla vielä vaikka poliisiakin, niillä on loputtomasti aikaa hyysätä huolestuneita kansalaisia ja kääriä hihat ylös

    Poliisi poliisi täällä on tappouhkauksia tehty, insestiviestejä lähetelty, pedoviestejä myös.

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Poliisi poliisi täällä on tappouhkauksia tehty, insestiviestejä lähetelty, pedoviestejä myös.

    Niinpä tai joku kirjoittaaettä pedarit vois hakata apua apua missä poliisi

    Äänestä

Kuulostaa siltä, että lääkkityksesi on päivitetty ajantasalle. Ihanaa sinulle, mutta ennenkaikkea kaikille muille. Mietin et onkohan sinulla sama sairaus kuin sillä tunnetulla ylen urheiluselostajalla. Ja pari päivää oli jokin maniavaihe päällä🤔 en minä sinua pelkää, haluan olla sinun tukena. Kaikki me ollaan vain ihmisiä, eikä sitä tarvitse hävetä jos pää välillä flippaa. Mukavaa viikonloppua sinulle ihana.

Äänestä
  • Minulla ei ole lääkitystä eikä muuten tulekaan. En lukenut kuin ensimmäisen lauseen sinulta. Minun ei tarvitse lukea tuollaisia kuin sinä. Saan valita ketä luen ja ketä en.

    Äänestä

Kaikki tietää että kirjoittajan takana on mies niin miksi esiinnyt naisena 😂

Äänestä
  • Miten kaikki voi tietää sellaista mikä ei ole totta. Kaikki tietää että sinä emojipeIIe olet tosi yksinkertainen pikkupiIIu.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Miten kaikki voi tietää sellaista mikä ei ole totta. Kaikki tietää että sinä emojipeIIe olet tosi yksinkertainen pikkupiIIu.

    Alkaako sinulla mies olla hermot taas vähän pinnassa? Joku WT voi halutessaan pöyristellä retoriikkaasi, heh heh

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Alkaako sinulla mies olla hermot taas vähän pinnassa? Joku WT voi halutessaan pöyristellä retoriikkaasi, heh heh

    Ja tämä muuten sivusta, kai täällä muillakin on silmät päässä

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Miten kaikki voi tietää sellaista mikä ei ole totta. Kaikki tietää että sinä emojipeIIe olet tosi yksinkertainen pikkupiIIu.

    Lämmin kiitos.

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Lämmin kiitos.

    Taidat mies kiitellä itseäsi olet kyllä nolo kaveri

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Taidat mies kiitellä itseäsi olet kyllä nolo kaveri

    Kuka tämä mies on. Kuka helvetti on nolo!?
    Katso peiliin ja laita pari emojia siihen

    Äänestä

Psykologisessa sodankäynnissä huono aloitus.
Pystyt parempaan.

Äänestä
  • En käy sotaa eikä tuo ollut sellaiseksi tarkoitettu. Rakastan sitä miestä kenelle kirjoitan tänne. Te luette tätä omaa kokemustaustaa vasten ja se antaa anteeksi paljon. Saat anteeksi jatkuvat väärinkäsityksesi. En tunne sinua enkä kaipaa sinua.

    Äänestä

  • En usko että ketään kiinnostaa osallistua naisena esiintyvän miehen höpöttelyyn, normaaleja ainakaan

    Äänestä

Kuka sinua pelkää?

Äänestä
  • Ketäköhän ajatellut seuraavaksi yrittää manipuloida monimutkaisella tarinalla? Riittävän tyhmiä lie vielä riittää

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Ketäköhän ajatellut seuraavaksi yrittää manipuloida monimutkaisella tarinalla? Riittävän tyhmiä lie vielä riittää

    Ja aloitus on edelleen trollaavan miehen joutavaa sälää, vähän epätoivoista kaivella anonyymilta trollipalstalta kertomusta

    Äänestä

Olet....

Äänestä

Samaa paskaa eri paketissa.

Äänestä

Epäonnistut joka aloituksessa uudestaan ja uudestaan. Luovuta jo et tule enää saavuttamaan mitään.
Poikaystäväni jo odottaa sinua kotiin. Tarvitsee ruokaa että jaksaa pelata videopelejä.

Äänestä

*Poikaystäväsi*

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tuolta vaan luin jotain kommentteja muiden aloituksista.
Ei minua tarvitse pelätä. Anteeksi jos ulosantini on joskus liian rentoa tai reipasta. Vaarallinen en kuitenkaan ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu