Miksei lääkärit tee mitään
Kasvainhan se on
Anonyymi-ap
24723
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 27 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 27 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Kuolemantuomio?
jep
Helkkari hyvä hommeli
Nyt nukkumaan t äiTee
Sulla tulee olemaan vielä kusiset paikat.
Tunnistitko taas harhoissas jotain?
Kukahan se todellisuudessa on harhoissaan? 🤣🤣🤣
Ikävämpi juttu.
On se kiva kirjoittaa mitä sattuu. Mutta tämä paikkahan onkin kuin savolaisen keksintö.
Vastuu jää lukijalle.
Vaikka sairaslomalla ollaankin ei me kaikki olla diagnoosia saatu vielä. Mutta hienosti taas joku ilkeilee toisen kustannuksella. Jatkakaa. Liveen takas->
Olen samaa mieltä, ei pitäis puhua mitään omista ja läheisten asioista vääräleuvoille, joilla ei ole mitään fiksuja tapoja. Paska jauhajia ja vertaus savolaisesta oli oikein osuva.
Savolainenkin on selkärankainen näihin kirjoittajiin verrattuna .
😂😂😂kyl
Surullista jos näin on.
😔😔😔
Lappalaiset Kainuulaiset ovat suurin osa synty mästään sairaita vajaamielisii sätkänpolttajia
😂Kovia kehumaan työnmääräänsä ja kuin ovat ahkeria.
KasVain .Sillä tuskin pääset iltalehdykäisen etusivuille , mutta kerro että SYÖPÄ on vallannut elimistösi . Näin voit imuroida ihmisten myötätuntoa sen mitä ikinä ilkeät ja se on yleisesti käytössä ja hyväksi havaittu .
Juu näin on ja varsinkin jos olet nainen.
On olemassa hyvänlaatuisia ja pahanlaatuisia kasvaimia. Tyyppi ja sijainti ratkaisee. Syylät ovat pienimpiä pahoja kasvaimista. Minulla oli joskus niitä käsissäni ja jopa varpaassani. Onneksi ne katosivat itsestään. Jos on paljon luomia niin ne on vissiin taipuvaisempia ihomuutoksiin verrattuna tavalliseen ihoon.
Ihosta puheen ollen, päähän on laitettava aurinkorasvaa kesäisin koska hiukseni ovat harventuneet sieltä. Ollaan sitten kuin Teemu Pukki. Pakkohan se on. Miesten testosteronista johtuva kaljuuntuminen johtuu siitä kun se testosteroni jotenkin muuntuu ja itse asiassa kiihdyttää hiustenkasvun uusiutumiskykyä. Hiusten uusiutumiskyky ja elinkaari on siis niin kiihtynyt että karvat eivät ehdi kasvaa koska uutta elinkaarta pukkaa tilalle.
Minulla naisella ohimot kaljuuntuu ja viikset ja parta kasvaa.Ihanaa 50v. >>>>>>
Valkoinen parta kun harmaannut jo.
Täällä on osa porukasta sitä lajia, jolla on vajaa empatiakyky tai se puuttuu kokonaan. Suosittelen sairauteen liittyviä vertaistukiryhmiä. Niitä on nykyään etänäkin.
Siis täysin seinähullu.
Lääkäreitte. Pitää syöpä diagnosoida se varmaa lukee laissa että pakko kertoa miten asia on.
Ole onnellinen kohta helpottaa pääset vaateriin maan sisään