lervo kerran oli rahtimiesten wc-tiloissa delirium tiloissaan räjäyttänyt kunnon rapulapaskat ja rahtivessan katosta löytyi puoliksi pureskeltu höyrymakkara sekä jättilihiksen repaleita, kassanpirkoilla majavat valui 3 viikkoa tämän tapauksen jäljiltä ja lervo vaan möhisi ja mylvi ja lähti kolitsista ajouraa 6 tuumaa esillä painamaan rahtia kaameissa kekkuleissa. Samainen Lervo vuonna -75 pänttälän SEOlla astui krillipimua tiskin takana höyräri suusta roikkuen ja samalla paska lensi kolitsin läpi pitkin SEOn seiniä. Vitospöytä hurrasi ja session jälkeen KA-Lervo kiskoi pikimustan nopeasti, palasi kaanian ääreen ja jatkoi rehtiä rahdin ajoa kolmatta viikkoa samoilla silmilllä vain pikimustan voimin.Kuarma-autoilija Lervo oli muijjansa TeLLervon kanssa päntälän seon kesoilimpaarissa kerran, olikohan vuonna 87 ja tiistaina, niin Aunemummakin oli silloin siellä ja häneltähän tämän tymäkän rekkakaskun kuulinkin, niin kuitenkin oli läiskinyt pennoset pajatsoon ja hörpännyt pikimustat sumpinkurat seisaaltaan ja antanut hyvän tulla kolitsinpunttiin kunnolla puhaltaen. totesi vaan, että aamukahvi tuppaa pierettämään ja saattaa tulla roiskeitakin. kaanian hytässä myöhemmin tellervo sai kyytiä kun lervolla oli viikon hommat jo tehtynä. näin niitä rekkahommia painettiin ennenvanhaan.Lervo oli ajamassa rahtia Saudi-Arabiassa ja söi makkarakepapit riplasuolalla. Öljysheikin aluksen WC-koppi tulvi kädenlämpöstä kun Lervo poikkesi toimittamassa lastin perille. Ja tuhannen tumuissa tietenkin, mutta ei edes joutunut putkaan kun puhalsi aina nollat!
Lervolla delirium!
Anonyymi-ap
4325
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
bagdadin kaarteessa lervolla hetkeksi keskittyminen herpaantui kun näki kamelin ja sillä oli 2 kyttyrää ja lervo luuli että näkee kahtena ja lasautti kunnon hätäpaskat punttiin, sitten siemaisi lisää janojuomaa latokuvioidusta janojuomaputelista jotta pää kirkastuisi kun kurkkuakin kuivasi aavikon hiekkapöly. lervolla oli iso hiekkakuorma kyydissä mutta ei muistanut enää minne se pitikään viedä, hiekkaahan täällä on jumalauta joka paikassa lervo karjui kamelille ja kamelikin paskansi hädissään tienposkeen julmetusti mylvien
Lervo mylvi kerran laahan äimänraution kohdilla painaessaan hevosenpaskakuorman kanssa ylivieskaan päin ETTÄ:
>huuhuu pölijjät tulleeko sitä makkaraperunaa tepoililla sillä aikaa kun volovo ähv äm kakstoista jauhaa pihalla ennen ku käyn paskalla vai pistänkö vilikun pois päältä?!
Legenda kertoo että limingan baarissa kaatu pöydät kun ravintoloitsija setelitukut ja kolitsipaskaiset housut silmissään ryntäsi keittiön puolelle pitkäkanto laan ääreen huutamaan, että elä hyvä mies ohi aja kun meillä on paskahuussikin sopivasti paskanen!
Tästä merkittiin kuso ylös aikakirjoihin ja vuosia VUOSIA myöhemmin kun tepoilin paarin omistaja oli selvittänyt missä osoitteessa Lervo pakoili trattamiehiä, lähetti kuso kortin jossa luki: holopotimoro! Panit sonnini paksuksi ja kaksi tuolia sekä kaksi paskapönttöä istuit paskaksi muttet maksanut ryökäle!
Tämä tarina on tosi!
Voi että kun on ihania nämä Lervon jutut! ;)
Nimismies kertoi lukevansa tätä palstaa;
https://ylilauta.org/satunnainen/27q0nt#post-286912257