Kannattaisikohan lopettaa ryyppääminen, ei vanhat luut kestä enää kaatuilua, eikä pää viinaa.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/99947d82-d0aa-4e85-b976-539e2bffeabb
Reetulla jalka ja käsi poikki
6
225
Vastaukset
- Anonyymi
Taitaa kyllä olla vahvasti liioiteltua. Miten jalka menee pysty suunnassa poikki, joku murtuma korkeintaan vai liekö polvilumpio halki.
- Anonyymi
Eikös tämä Reetu ole raitis mies? Tuolla ikään alkaa olla tapaturma-altiimpi kun on vauhdikas ja menevä henkilö muutenkin, eikös hän ole lyhyellä aikaa toistamiseen törmäilyt tosin on näiden taxien kanssa sellaista jotta asikas saattaa pudota kyydistä ennnen liikkeelle pääsyä. Onhan tämän ikäluokan tähdet meillä melko laajalti vielä keikkoilla Dänny , Frederiki Pirkko Mannolla , Katri Helena ja monet muut jopa 60 luvulta pinnalla , nuoret kumppanit pitää nuorekaana ja kohtuus muuten elämässä. Toipumusta Reetulle ja keikkakesään menoa ja vipinää nuorta lihaa .
- Anonyymi
Milloin muka raitistunut, aina kehunut ryyppyjutuillaan muiden julkkisten kanssa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Milloin muka raitistunut, aina kehunut ryyppyjutuillaan muiden julkkisten kanssa.
On kyllä kertonut lopettaneensa juomisen jo monta vuotta sitten.
Taitaa olla muuten vaan ADHD niin vanhalla iällä luut ja muut ei kestä...
- Anonyymi
Astuun pystyy ,mutta käveleminen on vaikeaa
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1943869Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512752Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per741310Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu171256Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101159Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2020941- 46934
- 42856
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt213822Kyllä oli tuas maukkaan näköinen herkkupöytä
Mehta Manin uudenvuoden vastaanottajaisissa: kaöjoo ja nakkia ainakin. Savukallookin tais olla ja sinkkua56690