Jää tyhjyys. Tyhjyys loppuun asti
Ikävän jälkeen
16
595
Vastaukset
- Anonyymi
Ikävä jatkuu äärettömiin.
- Anonyymi
Ikävä, kunnes huomat jossain kaivattusi ja se hetki on taas ohi. Jäljelle jää vain kaipuu toisen luo. Kaipuusta kaipuuseen. On parempi olla ihastumatta ja suorittaa.
- Anonyymi
Se on joillekuille oma valinta jos ei kelpuuta toista.
- Anonyymi
Jätä varatut rauhaan, kaikkee ei voi saada, säkään kiusaaja ukkeli!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jätä varatut rauhaan, kaikkee ei voi saada, säkään kiusaaja ukkeli!
Mieheksiluulija kultaseni,
mä en voi tietää mitenkään onko joku
anonyymi varattu.
Se ei ole mun syyni
jos joku varattu pettää.
Varattua en missään nimessä halua,
koska haluan ihan oman miehen
jota en aio jakaa, kenenkään kanssa.
En edes.... 🤫 - Anonyymi
Mies trollailee tätä huvin vuoksi, at ease soldier
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mies trollailee tätä huvin vuoksi, at ease soldier
Tyhmä trolli.
Juokse järveen! - Anonyymi
Miksi pitäisi kelpuuttaa kuka vain?
On kysymys koko elämästä kuitenkin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi pitäisi kelpuuttaa kuka vain?
On kysymys koko elämästä kuitenkin.Ei tietenkään pidä ketä vaan kelpuuttaa.
- Anonyymi
On muitakin vaihtoehtoja.
- Anonyymi
Ikävä ei todistetusti lähde pois ainakaan aina. :) Pirun kliffaa. :)
- Anonyymi
Itsehän sinä pelleilet joka kerta no ole sitten yksinäsi
- Anonyymi
Ylös, ulos ja ihmisten ilmoille. Siinä ensiapu. Piristyt, kun et jää kelaamaan murheita yksinäs kämppääs. Ihminen on laumaeläin.
- Anonyymi
Ja vitutus...
- Anonyymi
Osalle se ikävä on itsetarkoitus täällä. Ikävä tuntuu olevan synonyymi anonyymille kenen vaan kanssa flirttailulle kuvitellen kaikki häneksi. Joku seurustelun esiaste? Tiedätkö mitä ikävä on muulla, oikeassa elämässä?
- Anonyymi
Tyhjyyden saa aina täytettyä ohjelmalla. Tyhjyyttä on vain sen aikaa kuin haluat sitä olevan. En nyt kyllä tarkoita ihmissuhdetta vaan yleensä seuraa.
Itse saan suurimmat energiani silloin, kun asiat menevät päin mäntyä. Koska ne asiat on laitettava kuntoon ja kukaan muu ei sitä puolestani tee, niin sitten vaan hihat heilumaan. Jälkeenpäin on hyvä fiilis, kun on saanut hommat hoidettua.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al1323173Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/732104Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1371795Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee241687- 1201665
- 1381345
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1001157Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka1441035"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!47995Yhä pyörit mielessä,
ja tällä kertaa huomasin yhden asian: Sinusta välittyi sellaista lempeyttä ja välittämisen tunnetta, jota ei voi unohtaa29927