Miten siitä pääsis yli kun kokoajan onkin ollut vain varalla?
Kakkosvaihtoehtona oleminen?
Anonyymi-ap
13444
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tie on asia mitä mun on mahdoton kertoa mitä tarkoittaa kaksi vaihtoehtoa mun elämässä teistä ei sitä kukaan ymmärtäs vaikka vitun ratakiskon pätkästä koittasin sitä vääntää kun en nääs omallatavallani näe mitään järkeä siin mu silti olen omasta mielestäni elämässäni pärjänny vitusti paljon paremmin elämälläni elämäni joko tai mallin mukaisesti
No on sekin parempi kun ei ollenkaan vaihtoehto. Ainostaan joku ihme pilan kohde.
Kyllä sinä mies olet se eka.En minä sinua pilkkaa, olenhan edelleen tässä.
T.☯️🏁
helppoa ottaa eri suunta ja poistua
Ei se kyllä ole helppoa vaikka ei ole yhtään mitään toiselle.
Et mitenkän tulet rakastamaan mua loppuun saakka tule tänne et pysty olemaan ystävä edes
Sä et taida edes kaivata ketään. Et vaan pysty hyväksymään sitä, että joku ei haluakaan sua. Egoasi on loukattu ja se riepoo. Et sä edes haluais elää hänen kanssaan. Et vaan haluu että hän rakastais jotain toista ja oisit hälle yhdentekevä, nobody, keskiverto tavan pulliainen joka ei oo millään lailla erityinen tai fiksu hänen mielestään.
Sulla taitaa mopo alkaa keulimaan taa tänään, älä itke iines
Niin, en tiedä. Toivottavasti aika auttaisi sinua. Voimia sinulle asian kanssa. Itse olen kokenut, että en ollut ikinä edes vakavasti otettava vaihtoehto hänelle, jolle halusin olla. Joskus olin niin hölmö, että luulin niin. Elämässä on tietyt realiteetit kuitenkin ja niillä mennään. (sivusta)
Juuuuu surullista. Jos olisin nuorempi heittäisin sorsaa realiteeteillä.
Nyt levähdän vähänaikaa, se puskee reaaliteettia taas urakalla. Palaan kohta.
Et olisi nuorempi siltikään, vaikka olisit vähän nuorempi.
Ihan ykkönen on vain yksi hän
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
😍 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://nbw.fi/sexygirls?18368184
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞