Kannattaako ostaa Corolla?

Kävin koeajamassa Corollan ja vaikutti aika hyvältä verrattuna muihin merkkeihin mutta olisi mukava kuulla kokemuksia pidemmästä käytöstä.
5213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos 300 euron budjetti niin EHDOTTOMASTI kyllä !
Tuon enempää ei kannata autoon investoida.
Jää rahaa vielä muusiin, lihapulliin , herneisiin ja puolukkahilloon.
Ja Thaikkulan matkaan.

Äänestä

Mitähän muita kävit ajamassa jos Toyota tuntui niiden jälkeen hyvältä?
Taisi olla taas niitä omapojan öisiä ja kansainvälisiä koeajoja, hihiioi!

Äänestä
  • Kyllä näihin on tuo koeajo luettava..

    Äänestä

Tarkoititko aloittaja sitä Suomen myydyintä automallia, joka on Kolmen Tonnin Korolla.

Äänestä

Trolli yrittää olla taas ovela, on mukamas ostamassa Corollaa ja kyselee täällä neuvoja jotten ehtisi tutkia skodan huijauksia ja kataluutta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kävin koeajamassa Corollan ja vaikutti aika hyvältä verrattuna muihin merkkeihin mutta olisi mukava kuulla kokemuksia pidemmästä käytöstä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu