Sä olisit ollu mun ihana överi

Just sitä mitä tarviin. Voisit olla vieläkin.
10392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Välillä menee överiksi ja välillä alitetaan rima. naiselta

Äänestä

Liian vajarikunnossa vain

Äänestä
  • Vajarinakin olisit mulle överi

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Vajarinakin olisit mulle överi

    Ehkä törmätään vielä joskus. Toivottavasti

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ehkä törmätään vielä joskus. Toivottavasti

    Niin, sitä toivon

    Äänestä

Pitääkö toi överi ottaa kohteliaisuutena?

Äänestä

Jos siltä tuntuu

Äänestä
  • Olipas kaunis laulu.

    Äänestä

  • Hitto just kuuntelin eilen tota 😪

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Just sitä mitä tarviin. Voisit olla vieläkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu