Youtube sekaisin

Anonyymi-ap

Videon tiedot ja kommentit vaihdettu oikealle, suositellut videot alas ruudukkona. Ei ainakaan minulla lisää suositeltujen katsomista, piilotin ne kokonaan.

Harvinaisen typerä uudistus vai tekevätkö tahallaan muilla kuin chromella. Varmasti tulee korjaus johonkin lisäosaan mikä palauttaa ennalleen. Suositellut voisi pitääkin piilotettuna, tulee vaan tuhlattua aikaa kun jää katsomaan niitä.

4

231

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kokeilin yhtä lisäosaa niin ensin ei näkynyt mitään, poistin lisäosan ja käynnistin selaimen uudelleen niin palasi ennalleen. Täytyy kokeilla uudelleen jos vielä paikat sekaisin, voi vaatiakin selaimen käynnistyksen uudelleen kun on "launcher".

      • Anonyymi

        Onpas erikoista, jäi toimimaan vanhalla tavalla vaikka poistin lisäosan. Ilmeisesti uudistus kaikissa selaimissa kun on muitakin lisäosia millä voi esim kelata kommentteja samaan aikaan kun katsoo videota. Kuukkeli tekee typeriä uudistuksia, onneksi ne voi yleensä palauttaa vanhaan.


    • Anonyymi

      Suurenna tai pienennä sivun zoomausta. Se muuttaa asettelua erilaiseksi.

    • Anonyymi

      Tämäkin PartyboysToday Santtu L. "Santeri" ja Timo M. "Taimo" tekemä bilekanava vesiputous aarre spektrin päässä on jäänyt monilta katsomatta. Ymmärrän. https://www.youtube.com/@partyboystoday

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      167
      6444
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      98
      2979
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      102
      1835
    4. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      44
      1554
    5. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      10
      1266
    6. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      8
      1144
    7. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      13
      1137
    8. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      51
      1087
    9. Miten paljon

      Merkitsen sinulle?
      Ikävä
      17
      1040
    10. Yhteen hiileen velanottoveljet V P K

      Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N
      Pyhäjärvi
      75
      1023
    Aihe