Ai että vittu naurattaa mitä kuulin

Tää LX Xander kertoo että kaikki USAssa levyt tehdään niin että tekoäly soittaa biisien rummut
Ja ei tarvita enää rumpuja tehdä itse ja rumpalia keikalla että näin
Eikö olekin kivaa vai mitä
Ja on totta kaupungin päättäjät ja tukijat ja haukkujat
Buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha
8518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kohta tekoäly tekee koko vitun kappaleen ja soittajia ei tarvitse pelkkä laulaja

Äänestä
  • Siinäpä sulle faktaa tuli ihan Lx Xander sähköposti että kerää rahaa ja matsku nyt on vika mahis tehdä oikeata musaa ennenkuin tekoäly tekee ne

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Siinäpä sulle faktaa tuli ihan Lx Xander sähköposti että kerää rahaa ja matsku nyt on vika mahis tehdä oikeata musaa ennenkuin tekoäly tekee ne

    Ja tää on varma tieto USAsta

    Äänestä

  • Näin on USAssa tehdään jo levyt tekoälyllä

    Äänestä

  • Kohta on Suomessa 20Jvgtä
    6Kaija Koota
    8Viiviä
    30 Portion boysia

    Äänestä

  • Vaalimainos tekoälyllä
    Ja ehdokaskuva

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Vaalimainos tekoälyllä
    Ja ehdokaskuva

    60v persu kälättää Tiktokissa Jussi Halla-aho Jussi Halla-aho
    Nuori 20v Demari ehdokas tekoälyllä
    Aqua Barbie girl soi taustalla SDP logo pomppii kuin sydän

    Äänestä

😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

💋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/hot2024

🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tää LX Xander kertoo että kaikki USAssa levyt tehdään niin että tekoäly soittaa biisien rummut
Ja ei tarvita enää rumpuja tehdä itse ja rumpalia keikalla että näin
Eikö olekin kivaa vai mitä
Ja on totta kaupungin päättäjät ja tukijat ja haukkujat
Buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu