xantia kytkintyö

Tarvikkeena olisi todella halpaa kytkintä. Onko kokemuksia kuin isotöinen. Ranskalainen insinööri on saattanut tietysti keksiä omat miinat tähänkin hommaan?
1445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaihdoin itse kun merkkikorjaamo olisi velottanut 6.5 tuntia. Pari päivää meni. Xantiassa on vetokytkin (parempi kuin "normaali"). Se teetti mulla ylimääräistä työtä (en silloin purkaessani tiennyt, että siinä on vetokytkin). Pistä laatikkoon sitten Sitikkaan tarkoitettu öljy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitroeni kirjoitti:

Tarvikkeena olisi todella halpaa kytkintä. Onko kokemuksia kuin isotöinen. Ranskalainen insinööri on saattanut tietysti keksiä omat miinat tähänkin hommaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu