Närpiön ja Maalahden alueilla. Ovat olleet ryöstö retkellä ja pöllineet rehellisten ihmisten koteja.Kertokaahaan hyvät heimoveljet ja sisaret miksi?
Mustalaisseurue
jälleen asialla
2423
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
toisten puolesta ja rikoksesta. Olisko syy sittenkin yhteiskunta?? ainakin lievien tuomioiden takia sekä mielestäni nyky yhteiskunnassa on vallalla käsitys, että kenestäkään ei tarvitse välittää, mutta tietysti vain itsestään. Kaikki on minä itse ihmisiä.
Tässä varoitus sinulle ja kaikille muillekkin Mongooleille....useiden miljoonien Mongooli joukko on vallannut Suomen raiskaa ja tappaa ja varastaa niin paljon kun vaan kerkee päivittäin...Pahoinpitelevät mummo raukkoja ja tekeevät kaikenlaisia hirvittävyyksiä...Olkaa siis varovaisia ja ilmoittakaa kaikki liikkeellä olevat Mongooli apinat viipymättä poliisille...VAROKAA VAROKAA VAROKAA VAROKAA.