Merkkarimyyjä ja tuotteet

Anonyymi-ap

Jos ei Popedan fanikrääsä ennenkään ollut tyylikästä niin nyt se on ainakin tylsää. Niin ja miten punainen iso kukka liittyy Popedaan. Tämä kuva toistuu useassa tuotteessa.

Miksi piti lopettaa yhteistyö pitkäaikaisen tekijän kanssa. Arvasin että siks kun tämä tekijä oli Mustajärven sekä tämän perheen ystävä. Nythän Costello on yhtä kuin Popeda ja bändin pomo.

3

327

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Myös tekniikan miehiä pistetty ulos..Jarmo Jampe Kallio oli yli 20v bändin valomies ja muutamat muutkin saanu monoa. Costello kun pääsi määräämään on porukka vaihtunut

      • Anonyymi

        Novoi voi hellanlettas sentään eikös Haagan evlut . seurakunnan nuorisojaosto aukaisut kriisi päivistyksen nuorisolle kun Pate otti ja lähti Popedasta on tää yhtä vouhotusta . sanon minä. Voi valomies parkaa,


    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      37
      4876
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      82
      3476
    3. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      30
      2943
    4. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      61
      2905
    5. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      7
      2689
    6. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      55
      2260
    7. Miksi haluat pitää estettynä mutta täällä puhut?

      Eikö olisi parempi puhua ihan kasvotusten?
      Ikävä
      37
      1742
    8. Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!

      Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….
      Kotimaiset julkkisjuorut
      9
      1680
    9. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1671
    10. Maailmassa monta

      On ihmeellistä asiaa. 😮
      Ikävä
      16
      1574
    Aihe