Invapysäköintipaikat on myös kysyttyjä, kova vääntö BMW kuljettajien ja nuorison välillä että kuka ensin ehtii invapaikalle ajamaan ! Ei tietoakaan invaluvasta. Nykyään on jo lähes kaikki invapaikat maalattu sinisellä mutta se ei riitä idiootit eivät vaan ymmärrä..
Invaparkki
Anonyymi-ap
4232
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Oot vaa vanha rähisevä ukonkurppa, pysy kotona lupies kans..
Nyt kannattaa rauhoittaa tilanne. Pitäähän nuorison päästä oven eteen parkkiin että pysyy energiajuomissa ja nuuskassa. Nuorisoa ei pidä provosoida koska nuori helposti masentuu. Seuraukset ovat pahat; mielenterveyststo kutsuu ja masennuslääkkeet tulee käyttöön. Ja sitten opiskelu ja työnteko ei onnistu, kun vaan masentaa. Joten kuka meidän verot tulevaisuudessa maksaa, kun ei oo työntekijöitä. Joten eiköhän luovuta inva paikoista teiniemme hyväksi.ps. nykyajan invakortin haltijat on monesti tervejalkasempia kuin teinit!!!!!
Inva pysäköinti on myös sallittu itämaisille tuulimyllyn rakentajille. Tehtaan duunareille kun he vaan äkkiä pikaisesti käyvät hakemassa päivittäisen alkoholi annoksensa. Ymmärtäkää nyt invapysäköinti luvan omistaja.
Pojat ajaa isäukon tai papan luvalla