Edellinen saman aseman kautta pari vuotta sitten... RIP.
Taas lähti väsynyt
Anonyymi-ap
6358
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tekee hyvää Suomen huoltosuhteelle.
Voitko tarkentaa, onko kyse ennenaikaisesta kuolemantapauksesta johon aloituksessa viitataan? Kansainväliset tutkijat ovat kiinnostuneet Hämeenlinnan tilanteesta, johon saattaa liittyä laajamittainen luvaton taustatoiminta ja joka täällä käsitetään ehkä "puoluetoimintana".
Teillä on havaittu välinpitämättömyys, jollaista ei ole ennen nähty missään. Kyse on tällöin aina haitallisesta monomaniasta, joka estää luonnollisen huomiokyvyn eli saatatte olla "tyhjäpäisiä rynnistäjiä".
Eli aloittaja, kerrohan hieman lisää tapahtuneesta.
Lisää ei ole kerrottavaa. Häirintä johti kuten tiesin jo etukäteen saamieni tietojen suhteen todeksi.
Joku voimansa tunnossa oleva SAK demari päätti pysäyttää työntämällä kohti porhaltavan pikajunan aloittaakseen veturimiesten lakon.
Linja-autoasemalta lähti Riihimäen InvestointiPankkiiri matkaan. Ei jaksanut enää ajaa itse.
Kukas tälläkertaa jäi päätepysäkille?