Osaisko kukaan kertoa, mitä maksaa vanhojen saab96 penkkien verhoilu keinonahalla? Onko kellään kokemuksia?
Penkit
Mikko
1
272
Vastaukset
- Istuskelija
Keinonahka on kesällä kuuma-, talvella -kylmä, sekä keväällä ja syksyllä epämukava. Ei hyvä.
Nahka on OK, kangas jees, mutta plyysi on tyylikkäin ja kestävin, olettaen, ettet käytä mikkiturkkia tai collakehousuja?
Kaipa tästäkin on hyötyä jollekin, sillä kokemusta on kaikesta muusta materiaalista, paitsi minkkiturkista, siitä olen lukenut joskus, että plyysi irrottaa karvoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 173549
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit212612En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m322095- 191936
- 881935
- 261612
- 311471
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361467Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91404Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111354