Tajusin että epäilet ja häpeät minua. Ei ole hyvä lähtökohta.
Ei yritetä enää
Anonyymi-ap
30690
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Kenelle tämä? Jos olet hän ,en todellakaan häpeä sinua ja luotan sinuun.
Olen hän voit luottaaa taatusti olen hän sukupuolella ei ole väliä olen hän ja sinä olet sinä pekka
Ok. Tuli vaan mieleen ehkä olen tehnyt vääriä tulkintoja. Anteeksi ❤️
ap
Luotan sinuun. Olen aina puolellasi.
Joskus ajatukset kannattaa nollata ennen kun tekee lopullisia päätöksiä.
Lopullisia päätöksiä trollipalstalla? Ehkä ne joka jättää kokonaan
Kurjaa jos noin ajattelet.. Tosin eihän me tunneta.
Olisin halunnut tuntea sinut.
Minkälainen kastimerkki sulla (ätmi) sit on?
Todella Häpeän sua
En voi vastustaa kiusausta eikä liity kirjaimeen ym, mutta onko tämä ätmi sinun parasta petipuhetta tai jotain?
Tämmöistä oksennusta tänään. Tuliko edes kevyempi olo?
Mukavaa päivää myös sinulle rakas.
Liikunta on lääke
Kunhan pysyy liikkeellä
Se auttaa masikseen
Ahistukseen
En tarvii mittää lääkettä
Ja unta riittää
Kun pitää päihteet kohtuuessa
Simply
Ja aivot mukautuu uuteen vanhaan
Se on ihme, mut toimii
Ihminen voi muuttua
Jos muuttaa itteensä
Step by step
Oon siitä esmerkki
Se kannattaa
Ei minua haittaa jos sinulla on masennus. Olisi vaan hyvä tietää siitä niin ymmärtäisin paremmin sinua ja käytöstäsi ja osaisin olla paremmin sinun tukena. Nyt tulee välillä ihan puskista kaiken näköisiä syytöksiä ja vuodatuksia mihin en ole kerinnyt valmistautumaan mitenkään. Meidän täytyy jutella kahdestaan ja tutustua. Olet rakas.
Kaunis viesti jollekin.
ap
Se oli sinulle rakas Ap nainen.
Teette yhdessä jotain kaunista 💕💕
Sivusta
Vielä on haasteita, mutta niin tulemme tekemään.
En ole sun rakas enkä ätmi. Netistä näin kuvan. Häpeän. Häpeän tunnustaa että olen koskaan sanonut hänet tuntevani. Anteeksi.
Onko ätmiys mielen rajatila?
Mmniin siis koska yritettiin?
Okei. Ketään en ole hävennyt, josta olen ollut kiinnostunut. Epäillyt kyllä. Ikävä kyllä joskus aiheesta.
Mahtavaa paranemisen tietä sinulle
Millähän tavalla hävennyt, kerroppas
Säkö oot heti tääl trollipalstalla aivan inessä kaikessa skenessä?
Mä en häpeä ketään. Ihmistä ei hävetä, vaan toimintaa tai tekoja. Ja jos jotain osaisin hävetä ne olisivat omien odotusteni alitukset ihan itseni ja omien odotusteni suhteen itselleni. Ei muuta. Mutta olen armollinen itselleni, sillä ketään muuta armollista ei ole. Ja silloinkaan ei ole kysymys häpeästä vaan tilanteen aiheuttamasta mielipahasta. Ja surusta. Niiden kanssa osaan elää. Ja vaatia itseltäni oikeassa suhteessa ainakin toivon mukaan parempaa. Sitä itseltäni ainakin odotan. Ihan vain koska sellainen olen. Vitut muista sen suhteen. Näin kauniisti ilmaistuna.
Itse en häpeäisi ketään mutta tottakai sitä epäilee ja ottaa asiat niin kuin on nähnyt ja kokenut omin silmin kunnes toisin todistetaan. Luottamus on yksi kulmakivistä ja jos sitä luottamusta menettää niin sitä ei helposti saa takaisin, siksi pitäisi olla luottamuksen arvoinen aina jotta asiat sujuvat.
Oi miten fiksuja 2 edellistä kirjoitti. 💖
En mieti tuollaisia kuin häpeä. Ei kuulu rakkauteeni. Epäilen välillä, sitä se teettää se mustasukkaisuus kun ei usko olevansa tarpeensi ihana hänelle.
Olisit tarpeeksi ihana. Mä rakastan sua. Voitko jo uskoa sen. Minusta ei tarvitse olla mustasukkainen. Olen yhden naisen mies. Sinun!
Mhm en oo epäilly enkä häpeä se vika on sinussa että räyhäät en jaksa sellaista minun mollaamista parempi kun kiusaat muita miehiä