Niin miten se nyt on että onko nykyään ne

nopeat Skodat turboja vai ei vai onko ne jotain sähköautoja kun minä haluaisin turbon eikä ne sähköautot oikein kiinnosta että miten se nyt oikein on?
5137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nopeat Skodat...ööö...what are you talking about?

Äänestä

Et ajatellut tutkia Skodan sivuilta asioita?

Äänestä
  • Mutta kun piti olla n-o-p-e-a Skoda... onko sellaista tehtykään?

    Äänestä

Sinulle riittää Jopo.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

nopeat Skodat turboja vai ei vai onko ne jotain sähköautoja kun minä haluaisin turbon eikä ne sähköautot oikein kiinnosta että miten se nyt oikein on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu