Tämän takia en moottoriveneile

https://www.youtube.com/watch?v=5OJBVbx80gE

muutenkin veneilykokemus on muuttunut vuosien kertyessä, ennen ei ollut näitä ärsyttäviä droneja pörräämässä lähistöllä mittailemassa kipparin kaljamahan kokoa.
2168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tämä selvä. Et moottoriveneile, koska et osaa ja joku laittoi toilailusi Youtubeen.

Äänestä

Kiitos tiedosta.
Jään pohtimaan asian yhteiskunnallista merkitystä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=5OJBVbx80gE

muutenkin veneilykokemus on muuttunut vuosien kertyessä, ennen ei ollut näitä ärsyttäviä droneja pörräämässä lähistöllä mittailemassa kipparin kaljamahan kokoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu