Mikähän tarkoitus tälläkin on

Aivan käsittämätöntä, upeeta, harvinaista, toisen pään sisään, ytimeen.. Outoa niin, että alkaa melkein itkettämään.
4432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minulla samoja ajatuksia. Ihankuin mies olisi päässyt sisälleni jotenkin mentaalisesti. Ihan hullua...olen varmaan tulossa hulluksi tai olen todella puutteessa, ehkäpä kummatkin.

Äänestä
  • No niinpä. Sama. Siis ei kyllä tapahdu montaa kertaa elämässä.

    Äänestä

  • Sulla on väärä lääkitys.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Sulla on väärä lääkitys.

    Ei voi olla väärä kun ei ole mitään lääkitystä nutta ehkä pitäisi hankkia. Hah.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Aivan käsittämätöntä, upeeta, harvinaista, toisen pään sisään, ytimeen.. Outoa niin, että alkaa melkein itkettämään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu