Tyhmä? Kerro pois vaan.
Mies, olenko sinun mielestä
Anonyymi-ap
24563
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Et tietenkään rakas. Tai no oot sä vähän jos minusta tykkäät. 😂
Et ole tietenkään. Ihana ja rakas olet.
Kaivattuni on ehdottomasti meistä kahdesta se kirjaviisas. 🤝 En usko että pitää minua silti tyhmänä! 🥹Sivusta vaan.
En haluaisi olla se kirjaviisas, mutta jollain tavalla kai olen. On lukematon (!!!) määrä knoppitietoutta, jolla en tee oikein mitään. No voin pärjätä jossain tietovisoissa :D
Haluaisin tulla nähdyksi ja kuulluksi sellaisena kuin olen. Hyväksytyksi ja rakastetuksi omana omituisena itsenäni.
Oi kuinka suuri on kaipuuni rakastaa ja saada osakseni rakkautta, jos sellainen on mitenkään mahdollista tässä pahassa maailmassa. - en ap
No pitää olisit lukenut silloin kuin laskettiin mä
kee,mulle merkkaa vaan rakkus,sinussa on ne kaikki.Tiedät kyllä kuka tässä se tyhmä on.
siis rakkaus.
En ole kirjaviisas. Minulla ei ole nippelitietoa kuten tuossa jollain, olen surkea tietokilpailuissa, en tiedä mitään. Minulla on loogista päättelykykyä ja kykyä ratkaista ongelmia. Sellaista siellä yliopistossa opetetaan, ei kirjaviisautta. Sivusta
Eikö nuo looginen päättelyky ja ongelmien ratkaisukyky ole ominaisuuksia ihmisessä? Voisi kutsua myös lahjaksi. Minusta sellaista joko on tai ei ole ihmisellä.
Et ole.
Enemmänkin sekopää.
Tämän haluisin omia, saanko pliis?
(Ja tämä sivusta, unohtui mainita)
Et olisi sitä mitä olet, jos olisit tyhmä😄
Et ole. Olet Sinä ja siksi olet niin ihana❤️
Jossain asioissa täysi palikka, toisissa nerokas.
Itse toteaisin, et jos ihminen ajattelee noin, ajattelen enempi, et onko hän vain kapeakatseinen?
Mä veikkaan että hän on aika fiksu.
Et sinä ole tyhmä, sillä aasi, jolla Herra Jeesus Kristus ratsasti Jerusalemiin, kantoi taakkansa.
Ole rauhassa, Jeesus Kristus on Kuningas.
https://m.youtube.com/watch?v=UodXnp5jR8Q
Olet yksinkertainen ja harhainen ihminen. Kuvittelet tästäkin että joku sinut tunnistaa. Et osaa ajatella asioita objektiivisesti ollenkaan. Tyhmä olet.
Jos olet nainen hän niin et ole mielestäni tyhmä.
Tääkin alotus. Jonku bimbon tekemä? Ei ei ei .
Kyllä naisen pitää olla naine
En käyttäisi tyhmä-sanaa milloinkaan hänestä johon rakastuin omana itsenään..hyväksyn hänet sellaisena kuin on🥺
Fiksu pieni vaalea nainen, ei tyhmä, mutta osaa kai joskus ilkeillä. Sellainen on kaivattuni.
Tietty itsekritiikki on hyvästä, ajattele enempi omalla päällä, älä toisen päällä. Toinen voi syyttä syyllistää sinua ja jos sinä otat syyn silloin kontollesi syyttä, olet siinä tilanteessa vähän tyhmä? Ottamalla siitä opiksi, olet paljon fiksumpi kuin he, joilla ei ole omaa päätä ajatella asioita. Elämä voi opettaa monella tapaa?