"Paratiisi" on tämä paikka.
Varattujen
Anonyymi-ap
16319
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Hullujen kohtaamispaikka.
Vastaa sä siihen kyselyyn rakkauksista
Osaat kirjuuttaa
Suomen suurin mt-puolen avohoitola.
Tällaisia mt-ihmisiä leimaavia kommentteja ei ollut v. 2022.
Se on monimutkaista ja 🤫 Eikä palsta liity siihen mitenkään
Kannattaa vaihtaa helpompaan ihmiseen.
Jos on yhteys tosielämässä, kannattaa siellä hoitaa asiat ajoissa. Vaikka olis miten monimutkaista, varattu on varattu. Ken tästä käy, saa kaiken toivon heittää.
Niinhän me hoidetaankin. En minä palstalla ketään kaipaile.
Liekö paratiisi vai ei, siihen en ota kantaa.
Mitä taas varattujen seuranhakuun tulee, niin ei kai kukaan kaipaisi moista, jollei nykyisessä suhteessa olisi tyhjiö.
Kyseessä on siis seuraus eikä syy. Siksi en ymmärrä asialla moralisointia. Ihmisessä on sisäänrakennettu pyrkimys olla onnellinen.
Eli seli. Ota ero tyhjiöstä🤗
Selkosuomella: narsistien uusien uhrien etsintäpaikka.
Aikoinaan varattuna en tänne kyllä olisi eksynyt unissanikaan. Täytyy olla sitten todella huonoksi mennyt suhde.
ei naisten toisia hakkaaminen ja varastaminen liity varattuihin? toivottavasti saatte kaikkea pahaa elämäänne ja sitä samaa mitä ootte tehnyt. hyi saatana mitä porukkaa.
Taitaa olla joo. Sellaisten ,jotka ei ole sitoutuneita aidosti vaan katselee jatkuvasti naapurin vehreämpiä ruohikoita. Aika säälittävää.
Kumpa se nainen tajuaisi että se mies joka ei viesti hänelle mitään, ei näe häntä missään, on hänelle varattu ja kuuluu hänelle aina, jos nainen niin tahtoo.
Ei muuten ole. Olen tuottanut tälle niin paljon materiaalia ja ihan sinkkuna.