Olipa taas luettavaa mediassa... Osoitus oikeuslaitoksen pelkuruudesta... Vapautettiin syytteestä, tunnustanut 4 vuotta myöhemmin. Jokainen meistä tiesi tämän. Meksoimme 500 000 euroa korvauksia.... Aikovat anoa vielä lisää 500 000 e korvauksia ja me maksamme koska vapauttavatuomion on tullut.... On tämä paskamaa.
Suomenikeuslaitos.
Anonyymi-ap
6297
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Seuraava on Putin, joka tulee Suomeen ja suomalaiset käyvät oikeudenkäynnin ja antavat vapauttavatuomion tuomion, koska ei ole tarpeeksi näyttöä sotarikoksista ja näinollen tuomiota ei voida antaa. Putin elää onnellisena elämänsä loppuun Suomessa.
Maailmalla naureskellaan ivallisesti Suomelle ja suomalaisille, kuinka lapsellisen helppoa meitä on huijata ja kunnolla ja
kiinni jäätyään ei tule mitään sanktioita.
Lisää kurtturuusuja ja muita hiekkiksiä Suomeen!
HETI!
MAAMME PELASTAJAT!
Miten on Suomen sisäisen turvallisuuden laita suomenhallitus?? Murhamiehet ja sotarikolliset kävelevä vapaast keskuudessamme!
Vihervasemmisto oikeuslaitos on nämä henkilöt todenut syyttömiksi, vaikka itse tunnustivat rikoksen. Vihervasemmisto on onnellinen pelastettuaan nämä rikolliset tuomiolta ja maksa riemuiten korvauksia laittomasta pidätyksestä ja vangittuna olemisesta. Rantasen pitäis ryhtyä toimiin vasemmisto oikeuslaitoksen puhdistamiseksi, se toimii Tällä hetkellä suomen tappioksi.
Vornaisia ja Leppäharjuja riittää silti tuomittavaksi. hih hih