Nyt on hätä!!

Haluaisin tietää voiko joku muu pöpö aiheuttaa tulehduksen munarakkulaan/torviin kuin sukupuoli tauti? Onko kellään kokemusta?
2677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jatkat normaalia seksiä, niin satavarmasti tulet kipeäksi ja pahimmassa tapauksessa lapsettomuus.

Äänestä

tarkoitit varmasti munasarjoja...
Kyllä voi aiheuttaa jokin muukin kuin sp.tauti tulehduksen, eikä siihen tulehdukseen tarvita edes anaaliseksiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kipeä kirjoitti:

Haluaisin tietää voiko joku muu pöpö aiheuttaa tulehduksen munarakkulaan/torviin kuin sukupuoli tauti? Onko kellään kokemusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu