Ärsyttävin mainos tällä hetkellä, Suomalainen kirjakauppa: Heeei! Minkälaista teille?
Mainos esim. Pyörii YouTubessa jatkuvasti.... 😑
Ärsyttävin mainos tällä hetkellä..
16
383
Vastaukset
- Anonyymi
Prisman mainokset ällöttää.Ei kiinnosta Prismaan mennä .
- Anonyymi
Kaikki mainokset. Ohjelma-ajat yhtä pitkää mainosta. Osa pitkiä, osa lyhyempiä. Päälle ohjelmamainokset.
Taneli Mäkelän "Tämä ei ole..."- mainokset raivostuttaa. Onneks tulee hyvin vähän mainostelevisiota katottua.
- Anonyymi
Lähes jokaisessa mainoksessa esiintyy nykyään ei kantasuomalaisia henkilöitä. Olen päättänyt etten osta tai käytä mitään näiden kyseisten formaattien tuotteita tai palveluja.
- Anonyymi
Tuo Taneli Mäkelän S-mainos on ylimielinen varsinkin kun katsojissa paljon pienituloisia ja yksinäisiä, siis mautonta tehdä tuollainen. Oli mahdollisuus tehdä toisenlainen mutta valitsivat tämän sävyn. Ja sitten on se HK, en eläissäni osta yhtään hookoon tuotetta niitten kauheitten mainosten takia!
- Anonyymi
Ei tule mainoksen mainosta mieleen. Ei tule katsottua kun ei kiinnosta, eikä siten ärsytäkään.
- Anonyymi
Naisten intiimivaivojen voidemainos.
- Anonyymi
Persujen vaalimainos tulisi kuulua: Jos ei vapaehtoisesti niin sitten pyssyllä.
- Anonyymi
Mainokset menee kyllä lähes aina täysin ohi. Vain silloin ärsyttää kun joutuisi katsoa iltalehtien mainoksia avatakseen tietovisan tai nähdäkseen jonkun kuvaaman luontovideon sieltä. Jää tietovisat ja videot silloin ns. väliin.
- Anonyymi
Mainosrahoituksella kuitenkin pyöritetään paljon sitä kaikkea mitä halutaan nähdä. Sitten on maksukanavat ja verovaroin pyörivä tuotanto, jota Purra on uhannut myös saksivansa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten601965Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211910HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53957- 73875
- 27869
