Finni

vähän ihmetytti... sörkin sitä vähän ja valkoista tuli... kai se finni oli... onko yleistä? millä kannattasi hoitaa?
1400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on ollut siellä sellaisia aina välillä. ihan finneiltä ne vaikuttaa ja niitä tuli jo ennen kuin olin harrastanut seksiä kenenkään kanssa, joten en niitä sukupuolitautienkaan aiheuttamiksi epäilisi. voisi olla tulehtuneita karvatuppia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alapäässä kirjoitti:

vähän ihmetytti... sörkin sitä vähän ja valkoista tuli... kai se finni oli... onko yleistä? millä kannattasi hoitaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu