luuviuluko?!

kyllä on heikko olo taas....kolme päivää syömättä, niin ihmekkös tuo. vihaan itseäni koska oon niin läski...40/167...viel pitäis laihduttaa ainakin 5kg et oisin tyytyväinen. eiköhän ne nopeesti lähe niinku yleensäkin...pitäs vaan liikkua enemmän tai jotai jos jaksaa..en ehkä jaksa kuitenkaan ku pyörryttää jo nyt niin hitosti.
1553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olet luuviulu ja tarvitset apua! Sun pitäis saada vielä mielestäsi 5 kg pois että oisit tyytyväinen. miksi? Siksi, koska mikään ei riitä, tuskin se 5 kiloakaan. Nyt sul on jotain muuta murhetta joka pistää sut laihduttamaan älyttömiin. Hae apua, jos et sitä jo ole hakenut! Älä jää yksin! Sun elämä on arvokas, älä hukkaa sen mahdollisuuksia turhalla laihduttamisella. Voit olla silti laiha, hoikka ja tyytyväinen ittees, mut älä mene liiallisuuksiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Luuviuluko?! kirjoitti:

kyllä on heikko olo taas....kolme päivää syömättä, niin ihmekkös tuo. vihaan itseäni koska oon niin läski...40/167...viel pitäis laihduttaa ainakin 5kg et oisin tyytyväinen. eiköhän ne nopeesti lähe niinku yleensäkin...pitäs vaan liikkua enemmän tai jotai jos jaksaa..en ehkä jaksa kuitenkaan ku pyörryttää jo nyt niin hitosti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu