MegaVihannekset?!

Onko kellään tietoa,mitä näillä kasvunkohottajalla paisutetuille vihanneksille voi tehdä? Joitain taikoja? Yms.
Kiitti jo etukäteen. :)
4238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siellähän niistä kaikkein eniten hyötyy. En nyt muista voiko niillä jotain muutakin tehä, mut ei mun mielestä. Kaappiin jos laittaa, riittää ruokaa ainaki tooosi kauaks aikaa.

Äänestä
  • Lisäks voit mun mielestä myydä niitä kasvattamias vihanneksia...:)

    Äänestä

  • Minnihiiri kirjoitti:

    Lisäks voit mun mielestä myydä niitä kasvattamias vihanneksia...:)

    Unohdin ton :D Ei oo tavallista simsiä pelattu yli puoleen vuoteen, ei kamalan helposti muistu mieleen xD

    Äänestä

Megavihanneksista saa älyttömästi rahaa jos ne myy, ja paljon ruokaa jos laittaa kaappiin.

-PaLLo-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Foxy kirjoitti:

Onko kellään tietoa,mitä näillä kasvunkohottajalla paisutetuille vihanneksille voi tehdä? Joitain taikoja? Yms.
Kiitti jo etukäteen. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu