SWAT 4:sen A-Bomb kenttä

Kun olen suorittanut SWAT 4:ssä diskokentän (A-Bomb disko) niin saan pisteet yms. painamalla esc -nappulaa (omituista muuten ettei peli päätä automaattisesti kenttää).

Sitten kun pitäis jatkaa niin sama kenttä alkaa taas alusta. Onko kyseessä jokin bugi vai mikä?

Joku tuolla ennen kysyi samaa asiaa, muttei saanut vastausta. Help!
2210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siin a-bom tehtäväs on sellanen ovi mist pääset exittii, mut mulla on sama ongelma ton autohalli kentän kans.. et sielt ei pääse lopettamaan sitä tehtävää ja valitsemaan next mission.?? tietääks kukaa miten siit pääsee..??

Äänestä

Jos sinulla easy-taso pelissä sinun tarvitsee päästä kenttä läpi ja saada enemmän kuin 0-pistettä että voi päästä seuraavaan kenttään, eli tosi helppoa. Normal-taso yli 50-pointsia, hardilla jotain yli 70-80, elite 100 pojoo. Se johtuu luultavasti siitä että pelaat vaikka normal-tasolla ja et saa missionist yli 50 pointsia, eli et pääse seuraavaan kenttään. Minä en saanut yli 50-pistettä aluksi kyseisestä missionista ja en päässyt seuraavaan kenttään. Kun pääset läpi sen kentän, painat esc->Debrief ja lähdet pois tehtävästä. Sen jälkeen pitäisi lukea "Mission *Completed". *vihreällä, jos punainen et saanut tarpeeksi pisteitä tehtävästä päästäksesi seuraavaan kenttään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TS1 kirjoitti:

Kun olen suorittanut SWAT 4:ssä diskokentän (A-Bomb disko) niin saan pisteet yms. painamalla esc -nappulaa (omituista muuten ettei peli päätä automaattisesti kenttää).

Sitten kun pitäis jatkaa niin sama kenttä alkaa taas alusta. Onko kyseessä jokin bugi vai mikä?

Joku tuolla ennen kysyi samaa asiaa, muttei saanut vastausta. Help!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu