Tori.fi kauppa paikka

Anonyymi-ap

Uudistus oli tosi huono, nyt ei kukaan enää osta yhtään mitään.
Kaikki jutut on monen mutkan takana, ei kukaan jaksa selata.

6

353

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin on. Mitä olet myymässä? Tännekin voi ilmoitella ?

    • Anonyymi

      Huutonet?

    • Anonyymi

      Jos teet toridiilinä, joudut antaa tori tiimille pääsyn pankkitilillesi, että ne näkevät saldon ja onko tilillä rahaa. Se ei mun mielestä kuulu toritiimille. Itse en tee mitään toridiiliä.
      Jos muuten ei voi myydä eikä ostaa vaihdan kauppapaikkaa

    • Joo ja siellä taitaa myös olla Suomen piheimmät ostajat kun kunnon hintaa ei saa mistään. Myyntiaikakin on järjettömän pitkä ja haamuostajia riittää..

    • Anonyymi

      Täysin pee... Koko tori. Asiakaspalvelu on vain nimi. Kukaan ei vastaa sieltä yhteenkään kysymykseen. Huijarit siellä yrittää pettää hyväuskoisia. Ennemmin saa panssarin lainaan putinilta kuin tuolta ostettua yhtään mitään.

    • Anonyymi

      Loimaalla ainakin on maan ahneimmat Tori-myyjät. Hintapyynnöt ihan poskettomia kaikenlaisesta romusta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vassarit kummittelee pääni sisällä joulunakin

      Hetki sitten alkoi punakapina. Joulupäivään mennessä ollaan jo Lindtmanin nuoruusvuosien näytelmäkerhossa. Tapaninpäivän
      Maailman menoa
      62
      2818
    2. Oho, köyhyys väheni Marinin hallituskaudella

      👋💥🤕 Tuonkin Marinin hallitus sössi --- Vuosien 2019–2023 sosiaaliturva- ja verotusperusteiden muutokset suhteessa h
      Maailman menoa
      114
      2468
    3. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      8
      1742
    4. Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman

      Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi
      Maailman menoa
      3
      1335
    5. En tiedä mitä olet mulle

      Rakkauteni,ihastukseni,pakkomielteeni,mitä lie. Jokatapauksessa ajattelen sinua päivittäin lämmöllä ja haluan toivottaa
      Ikävä
      56
      1330
    6. Ukrainan raukkamainen isku Moskovaan.

      Pitikö isku tehdä juuri jouluna.Siinä saattoi jäädä joku lapsi isättömäksi.Kyseessä ei edes sotilaskohde.
      Maailman menoa
      292
      1261
    7. On mullakin

      Sua ikävä. En vain pysty siihen mitä toivot. Siksi toivon joskus että voisin vain olla hetken lähelläsi
      Ikävä
      71
      1144
    8. Vittumaista Joulua Kuhmolaisille.

      Siinäpä se tiivistettynä.
      Kuhmo
      22
      1081
    9. Mikä on kaunein naisennimi jonka tiedätte?

      Kotimainen tai ulkomainen.
      Sinkut
      79
      1039
    10. Ikävä edelleen sinua

      Tänään tunnen sen vahvasti. Kaipaan sinua elämääni. En haluaisi heittää hukkaan sitä mitä meillä oli, mutta ollaan aja
      Ikävä
      23
      895
    Aihe