Uudistus oli tosi huono, nyt ei kukaan enää osta yhtään mitään.
Kaikki jutut on monen mutkan takana, ei kukaan jaksa selata.
Tori.fi kauppa paikka
6
323
Vastaukset
- Anonyymi
Niin on. Mitä olet myymässä? Tännekin voi ilmoitella ?
- Anonyymi
Huutonet?
- Anonyymi
Jos teet toridiilinä, joudut antaa tori tiimille pääsyn pankkitilillesi, että ne näkevät saldon ja onko tilillä rahaa. Se ei mun mielestä kuulu toritiimille. Itse en tee mitään toridiiliä.
Jos muuten ei voi myydä eikä ostaa vaihdan kauppapaikkaa Joo ja siellä taitaa myös olla Suomen piheimmät ostajat kun kunnon hintaa ei saa mistään. Myyntiaikakin on järjettömän pitkä ja haamuostajia riittää..
- Anonyymi
Täysin pee... Koko tori. Asiakaspalvelu on vain nimi. Kukaan ei vastaa sieltä yhteenkään kysymykseen. Huijarit siellä yrittää pettää hyväuskoisia. Ennemmin saa panssarin lainaan putinilta kuin tuolta ostettua yhtään mitään.
- Anonyymi
Loimaalla ainakin on maan ahneimmat Tori-myyjät. Hintapyynnöt ihan poskettomia kaikenlaisesta romusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 203784
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit243179En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m322385- 922149
- 222000
- 271648
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui411631- 321512
Päivi Räsänen eroaa todennäköisesti kirkosta
Päivi Räsänen kertoo järkyttyneensä evankelis-luterilaisen kirkon homolinjauksesta. Räsänen sanoo todennäköisesti eroava5021473Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91424