Jos tuntuu siltä että liike-elämääsi on häiritty niin laitappas aivan kaikkien niiden liike-elämää harrastaviesi kanssa lista että missä paikoissa, niin osataan varoa paljonkin aikaisemmin.
Laitappas aivan lista
9
550
Vastaukset
- Anonyymi
Kommentoina siinä aloitusta on jo
- Anonyymi
Tuossa vaiheessa ei kannatakkaan kommentoida interventiopuitteisesti vielä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuossa vaiheessa ei kannatakkaan kommentoida interventiopuitteisesti vielä
TÄH ! ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
TÄH ! ?
Noinko laajamittaista jo toiminta on.
- Anonyymi
Kirjoittikohan se tietokoneella jo sen interventointiraha avustushakemuksen. Missäs paikoissa siellä jo sitä sellaista saatavanako ihan ollut olisi ?.
- Anonyymi
Voe pyhä jyssääs....näetä
- Anonyymi
Älä kaiva miedänmaalle monttua.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Älä kaiva miedänmaalle monttua.
Äidinkieli on vaikea laji.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Äidinkieli on vaikea laji.
Taidat olla suomalaisia kohtaan aivan tahallisesti henkisestisokeasti provosoidaksesi edelleenkin koplauksia kehittelevä promoottori ylikohteliaisuuksinesi paljon kierompi kuin ennen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2336943SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2013568Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti293396"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2422385SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1441841Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401817Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1211588Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141146- 1241108
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18974