Mopossa toimii kipinä ja saa bensaa puristukset on jäljellä ja mopo aijemmin toiminut täydellisesti. Toimi koko päivän normaalisti paitsi kun pienen ajo matkan jälkeen vain sammui eikä enää toimi.
Mopo ei käynnisty drac supermoto 2018
Anonyymi-ap
3
454
Vastaukset
- Anonyymi
syttymis kelponen ilma/polttoaine seos,oikea aikainen kipinä ja riittävästi puristusta.noilla se moottori käy,eli joku noista puuttuu ja se sun tarvii ihan ite selvittää .
- Anonyymi
Selvä yritän kattoa
- Anonyymi
vika löytyi turbon letku oli irti
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä252513- 911004
- 58871
- 66855
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26827Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu6807Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä37790Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.63762Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75694Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu135688