Helteinen sää ei ole mikään tekosyy jättää liikkumatta.
Martina liikkuu myös helteisellä säällä
Anonyymi-ap
62466
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 62
Vanhimmat
Timmissä kunnossa näyttää olevan.
Pakko treenaa, kun mitään muuta ei ole eikä osaa
Niin, samat sanat, näyttää olevan. Jostain syystä se on paljon lihaksikkaampi ja rasvattomampi instassaan kuin muuten 😀
Et ole äidinkielen opettaja.
Kuluu se päivä niinkin, jos ole muuta ei ole kuin tuo treenaaminen ja somessa poseeraaminen, tekstitkin ovat jonkun muun kirjoittamia.
Martina ei osaa kunnolla kirjoittaa, taitaa lukutaito olla yhtä heikkoa.
siis...jos ei ole muut kuin...sorry
8:23 Näyttää se sunkin kirjoitustaito ja lukutaito olevan olematon ihan olematonta.🤣😂
Hyvin moni suomalainen ja muunkin maalainen treenaa, ei se Martina ainoa ole, joka urheilee ja pitää kuntoaan yllä.
Mene aloittaja puistoon, kuntosalille, uimahalliin, rannalle, kuntopolulle tmv, treenaavia ihmisiä on kaikkialla,
Tällaisista aloituksista tulee mieleen, että aloittajakin pitää Martinaa ehkä jopa ei ihan täysillä käyvänä tapauksena, kun pitää oikein aloituksen arvoisena sitä, että Martina treenaa.
Kerro nyt vielä, että Martina pissaa, kakkaa, nukkuu ja hengittää.
Martina ja mielen meditaatio 😂😂
13:12, juu, treenaa kyllä. Mutta käy myös töissä. Martinan elämänsisältö on treeni. Martinan treenit on pakonomaisia
Upea kroppa ja se näkyy
Täyttä lihasta
Luonnossa , ilo silmälle kun joku viittii pitää itestään huolta
Sitä tehdään mitä osataan
Jokainen tavallaan
Heh heh 21:49 😀 mitä muuta mielikuvitus kertoo
Kiva likka.
Arvostan Martinaa.
Liikkuu vyöryen alamäkeen
Kaunis, liikunnallinen aikuinen nainen.❤️
👍👍
Täyteaineilla täytetty pärstä 🙈
Ei onneksi p***e !
Mutta säälittävän tyhmä, valitettavasti.
Hyvä että liikkuu ihmiset.
Martina ajaa autolla jopa 400 m , miksi ei juokse tai kävele ???
Treenaa ainoastaan somessa 🤣
Jep, ja portaiden sijaan hissi.
Kyllä. Autossa on ilmastointi.
Kaunis liikunnallinen nainen.
Ainoastaan somessa 😭😭
Pakkomielteet liikuttaa...
Martina ☀️
Kehon signaalit pyysi jumppaamaan kodin eteisessä.
Heikoksi on mennyt, eteisessä kuvataan jo pilates harkkoja , korkokenkä kuvaamassa 🥴
Ilmastointi on hyvä keksintö autoissa. Martsakin pääsee korkokengän kanssa paikasta A paikkaan B.
💓💓💓💓💓💓🤗 Ihanaa on kesä ja rakkaus !
Korkokengän kanssa 😭😭
Onko korkokenkä jo hankkinut miljoona euroa maksavan Villan Suomesta vai vieläkö luuhaa Martinan vuokrakämpässä 🤭
Aivan turha ketju! Lähes yksinpuhelua Martinan stalkkerin keksimänä!🤔🤔
Ei kannata jatkaa sairaan ihmisen aloittamaa ketjua, menköön höpöttämään noita juttujaan psykiatrille!🙄
Stalkkerin ihannoima Sofiakin oli ohjelmassaan psykologin ja jopa seksuaaliterapeutin vastaanotolla. Psykologille valitti että kaikki vika on muissa, ei hänessä itsessä ollenkaan.
Kortemummo on jo shamaanilla , mutta apua ei ole saanut !
Ei ole oikeassa noin liikunnallinen kuin antaa ymmärtää. Piilomainontaa ja oman egon puhdistamista, hirveästi vihaa täynnä, riitelee usean kanssa. Mustasukkainen, huutaa niin että seinät sortuu kohta.
En jaksa enää lukea näitä samoja jankutuksia, nyt luin tään viimeisen.
Kun luin kommentin 11.43, olen täysin varma, että kirjoittajalla itsellä on aikamoista ongelmaa oman vihanhallintansa kanssa. En tiedä, kehen se kohdistuu, mutta kommentti tihkuu todellista pahaa oloa ja raivoa.
Martina kirjan takakannessakin lukee että "välittämättä vuosia kestäneestä nettiraivosta .." ja tuo yksi suorastaan raivoaa. Mitähän vielä tekeekään suuressa raivovihassaan.
Täällä saa kommentoida, lue tai et. Et sinä täällä diagnooseja jakele.
Luultavasti menee tänäänkin Huopalahdentien pubiin puhumaan "sofioista ja saduista" yms Martinan mielikuvitusvihollisista.
Naapurit valittaa kun mamma ragee 🧐
👍🏻👍🏻
Hyvä kun poistut tältä palstalta !
Mene kuitenkin pikaisesti hoidattamaan pääsi!
Juu Martinan sanelemassa kirjassa lukee 😀
Älkää vastatko aloittajan provoaloituksiin. Itse haukkuu Martinaa ja itse vastailee.
Moni treenaa kesähelteillä, talvipakkasilla, vesisateella... mutta kaikilla ei ole tarvetta toitottaa siitä somessa.
Aika moni toitottaa sitä somessa. Näin lonkalta heittäisin että monta sataatuhatta ihmistä aivan Suomessakin.
Martina treenaa ainoastaan somessa !
Mihin unohtui Puisto Tour a'la Martina 🤭
Odotitko siellä Turussa puun takana puistossa ja petyit kovastikin?
Se on hyvä jos näet Martinan treenaavan vain somessa etkä livenä koska voit olla vaarallinen.
Samaa toitotusta tuolta Martinan vainoajalta, kuka tuon hullun juttuhin menee edes mukaan? Kuten sanottua antakaa se höpöttää yksinään, hänhän on psyykkisesti sairas!
Olipa taas naurettava teksti Martinalla. Se ilmeisesti kopioi osan ja sitten lisää jotain omaa. Kirjoitusvirheitä ja outoja sijamuotoja. Ja niinku blogia kirjoittamaan 😀
Voi että, pitipä sattua. Miten sun yö meni, saitko nukuttua tuon asian vuoksi, vai menikö yöunet?
Toivon sinulle valoisampaa tätä päivää 💚
Meneekö sulta yöunet, jos luet jotain naurettavaa? Ja päiväsi siis menee pilalle? Outoa. Myönnä pois, että sua niiiin harmittaa 😀
Martina liikkuu myös helteillä kuten tosi moni muukin. Viikonloppuna näin oikein ruuhkaksi asti pyöräileviä, juoksevia, käveleviä ihmisiä. Eivät pidä siitä vain metakkaa kuten tää ex triathlonisti
Sinä olet menetetty tapaus.
Juu tottakai on menetetty Martinan seuraajista. Eikö ole ihan selvä juttu
Meidän Tyrkky-Mirri-Minniminna-Martta-Martti-Marzu-Marsu-Maratiina-Maritza-Marakatti-Lehdykkä-Lehdyskä-Kotletti-Trikotletti-Gosmopoliitti-Salarakas "Mara" Impilinna-Kortelampi-Aitolehmä-Maitolehmä-Aivolehti-Aitolehti-Eremenko-Eerikäinen-Therman-Täärmanni-Kadhum-Tamminen-Pikkarainen-Backer-Palaci on niin liikunallinen nainen. Aina tulossa ja menossa niin pysty- kuin vaaka-asennossa. Mieliliikunta on vaakamamba!
Sitä harrastaessaan madame Mara laulaa lurittaa:
"Kas Mara riensi CaMberraan
Sen luonto kutsui haaveisiin
Sen kansantanssit ja sen laulutkin
Vaan hetki malta, kaikkialta kuuluu
Hei mambaa, hei mamba austrAAliaano
No hei mambaa, mamba austrAAliano
Näin, näin, näin, panee austrAAliano"