Olet ja olit rakas. Sitä ei mikään muuta. Ajattelen sinua.
Miehelle tämä
Anonyymi-ap
28732
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Kiitos H 💞💞💞
Hattivatti
Ei tämä ole sille A miehelle. Se on joku muu.
Miksi ei, olisin tarvinnut just tuon aloituksen.
Mutta kun hän ei ole A. En kaipaa A miestä.
En voi uskoa noin. Naisen täytyisi monta kertaa päivässä muistuttaa, muuten masennun.
Minä muistuttaisin koko ajan, jos hän olisi vierellä. Lupaan että muistuttaisin.
Se olisi mukava varmaan kuulla. Sivusta m-n
Pakko sanoa: olet todella ihana nainen.
Senkö takia kirjoittelet mies itsellesi?
Sinäkö olet jäänyt tähän miehen itsetodisteluun koukkuun ja haet täältä boostia itsellesi ja nk omit kommentteja esim miehen feikkivuoropuhelun yhteydessä, mikä on varsin erikoista. Mikäpä siinä, jos joku haluaa käyttää aikansa tähän suhtautuen tosiasiallisten irl henkilöön erittäin patologisesti, ei tule yhteistä kesää ym
Olenko. Mutta mahdatko tarkoittaa minua? ap
Niin jos tuntee samoin niin sitten. ap
PaskaIta tuntuu.
Kiva kun ajattelet voitaisiin olla yhteydessä jos et haukkuisi mua
Vastaat aina samalla tavalla mies näihin aloituksiisi jonkun ns haukkuherkän iloksi- missä haukkuu miten haukkuu somessko haukkuu
Ja ketä milloinkin haukkuu, löytyisikö yhtä vahvoja kokijoita kun vähän manipuloi
Seuraavaksi menee kaikki vapaa-aika jo etsiessä hyvin kaukaa hakien
En ole koskaan haukkunut häntä enkä tule niin tekemään. Palstavakkarit sotkee vaan. ap
Kauniisti ajateltu!! Joskus elämässä kohtaa ihmisen, joka asettuu mieleen ja astuu ajatuksien johtotähdeksi. Rakkaaksi ihmistä ei aivan voi sanoa, mutta jollain tapaa omaksi ihastuksen kohteeksi kuitenkin. Rakkaus vaatii usein seurustelun ja yhteisen vuoteen, silloin ollaan lähekkäin ja toisillensa omat. Ihastuksen kanssa suhde voi vaihdella pienistä pettymyksistä, isoihin ilonaiheisiin. Rakkaan kanssa elämästä on muotoutunut omanlainen sympioosi, missä tiedetään pienistä eleistä asioita tai mistä toinen pitää, ja kuinka toinen tahtoo asioita hoitaa. Ihastus kohteen kanssa nautitaan hetkistä, joissa on unelmia, toiveita ja suuri määrä haaveita, rakkauskohteen kanssa unelmat ovat toteutuneet ja on aika toteuttaa haaveita. Ihmisellä joka on ihastunut, on hieman ahdistunut olotila, koska kosketusetäisyyden saaminen ja löytyminen vaatii onnen tai vahingon mahdollisuuden. Ihmisen ikävä toisen luo, tai joskus vilahdukselta näkeminen, tuntuu hyvältä ja toiveiden toteutumiselta.
https://youtu.be/a77mWJYGkzY
Hän on johtotähteni kyllä. Mietin aamulla herätessä, että mahdanko enää koskaan rakastua kuten häneen. Hänhän ei ole mun, joten yksinäistä tämä on tänne kirjoitella tunteis saan... ap.
Laita vihje kuka olet ja ketä kaipaat niin asiat etenee.
Ajattelin sinua tähän viereeni:(
Olen jo sinun. En malttaisi odottaa, että saan olla kanssasi ja nukahtaa viereesi. Toivottavasti uskot, että vaikka elämäntilanne on ollut vähintäänkin mielenkiintoinen, niin olet todella ollut kokoajan mielessäni... Voisit kävellä ovelle ihan koska vain, sillä mitään salattavaa sinulta ei ole. Olen sinusta täällä puhunut. Hyvää yötä nuku hyvin.
Millä tavalla elämäntilanteesi on vähintäänkin mielenkiintoinen? Kenelle olet minusta muka puhunut? Hyvää yötä
Muistatko, miten Jeesus kuoli, Hän elää!
Ole rauhassa, Jeesus Kristus on Kuningas.
https://m.youtube.com/watch?v=pVZ2NShfCE8
Simolle
Ajattelen sinua myös :(