Täysin uudet

Anonyymi-ap

Tuulet, puhaltaa palstalla. Vanhat poistuu, ja tuoreet astuu sisään.

25

431

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Todella läpinäkyviä psyykepelejä. Tavoitteena tuhota toisten tunteet ja usko hyvään. Onneksi, on niitä aitojakin tuntevia ihmisiä edelleen. Niillä ole mitään tekemistä tulevaan näkemisen tai uusien tuulten, kyllästymisen, tai minkään saati kenenkään tarinallisuuden kanssa. Eivät myöskään suostu tähän peliin, tai olemaan kenenkään peli nappuloina. Riittää se, mitä itse tietävät ja omistavat omat tunteensa. Riippumatta muista tai yhtään mistään.

    • Anonyymi

      Suurin syy kuten monessa muussakin paikassa on kun sivut ovat puhelimelle sopivia. Taso nousisi kummasti kun olisi vain pöytäkoneelle sopivat kuten ennen.

      • Anonyymi

        Voi olla niinkin kun ei taida enää montaa pöytäkonetta olla.


    • Anonyymi

      Psyykkeellistä viikonloppua kaikille.Muistakaahan muutakin miettiä kun sitä psyykettä.
      Elämä ylä ja alamäkiä joskus jopa tasasen tappavaa.
      Ylämäki ei tunnu miltään ilman alamäkiä.

    • Anonyymi

      Täysin uudet tissit tiskiin.

    • Anonyymi

      Miehet menee, poikaset tulee.

    • Anonyymi

      Joo on huomattu. Pahasti haisee ne uudet tuulet 😂😂

    • Anonyymi

      Astu jo! Hyvä kun meinasi edes mahtua! Komea mies onkin

    • Anonyymi

      Niimpä. Kielestä huomaa.

    • Anonyymi

      Vähän näkyy olevan raakoja tuo uusi kuorma.

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      68
      3072
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      25
      1940
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      258
      1498
    4. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      93
      1486
    5. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      256
      1162
    6. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      25
      1059
    7. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      120
      1044
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1020
    9. Onko se liikaa pyydetty

      Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin
      Ikävä
      76
      1014
    10. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      97
      978
    Aihe