50+ ikäimiset pariskunnat te voitte

Pitää vuorotellen samaa vaippaa esim viikon ja sit vaihtaa uuteen vaippaa
12311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kyllllll

Äänestä

Upppppp

Äänestä

Hyvä idea,sitähän voit tulevaisuudessa hyödyntää itsekin.

Äänestä

No mutta , oletko aloituksen tekijä jo luopunut vaipoistasi ?

Äänestä
  • Ehkä mies ei VIISIKYMPPISENÄ ole vielä siinä iässä

    Äänestä

Upppppp

Äänestä

Upppooo

Äänestä

Uppppo

Äänestä

Menetkö sitten vaihtamaan?
Sivusta

Äänestä

Ja sun ikähän on 10v.
Sivusta

Äänestä

Uppppppp

Äänestä

Upppppp

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pitää vuorotellen samaa vaippaa esim viikon ja sit vaihtaa uuteen vaippaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu