Vai on autoilu kielletty moisessa puistossa.no järkikin sen jo sanoo ettei siellä autoilla yms tehdä ilkeyttä.pattijoella ei järkeviä ihmisiä
Lestojen pahankuriset penikat siellä ilkeilevät aamusta iltaan ja äippä lesta ei usko että meidän pojat ovat asialla.hävetkää lestat ja tehkää vaan muutama pentu että voitte opettaa ne ihmisiksi olemaan.lestat vaan lukevat raamattua ja täyttävät pattijoen lapsilla.kyllä herra huolehtii sanoo isäpappa lesta.vittu mitä sakkia.
Pattasten urheilupuisto
Anonyymi-ap
1
291
Vastaukset
- Anonyymi
Oletko ny varma, ettei siellä ole omaa jälkikasvua mukana?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse93782SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo2113699Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1303382Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713362Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit222237Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251788- 341555
- 321481
- 921423
- 151343