Jincheng viritys

Kertokaas paljonko jincheng knight kulkee vakiona... Ja minkälaista viriä kannattais pistää ettei pollet huomaa... pitääs saada kulkeen 60-65
3595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rakenna yksi vaihde lisää, niin että viidenteen vaihteeseen asti se on ihan normaali mutta siellä onkin kuudes vaihde jonka välitys on jumalattoman iso!

Äänestä
  • onko siin viisi vaihdetta? onko honleys kans?

    Äänestä

knightti kulkee vakiona 50km/h ja ei oo ku neljä vaihdetta. muuta ei tarvii tehä ku imukurkku porata noin 9 milliseksi. menee heti sen 60, ite porasin pikkusen putkea nii menee jotai 75

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ate92 kirjoitti:

Kertokaas paljonko jincheng knight kulkee vakiona... Ja minkälaista viriä kannattais pistää ettei pollet huomaa... pitääs saada kulkeen 60-65

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu