Onko tämä kuumuus helvetistä,on. Ihan tiedoksi näille helteen hehkuttajille että ymmärtäkää myös heitä ketkä näitä kelejä eivät kestä. Se tuppaa välillä olemaan outoa kun sanoo että (Hyi hirveen kuuma ilma) niin joku älypää aina vastaa (ei saa valittaa) . No,kyllä saa ja urakalla.
Vastaukset 14
- Anonyymi
Ihana Sexihelle
- Anonyymi
Kyllä saisi tosiaan jo riittää. Takatalvea tässä alkaa kaipaamaan.
- Anonyymi
En lunta kaipaa, mutta vähän vilpoisempaa kuitenkin.
- Anonyymi
8kk talvi takana, nyt suut suppuun. Hajotkaa pakkaseen ensi talvena.
Tämä ole edes kuumaa vielä.- Anonyymi
Sieltä se taas tuli,suu suppuun itelläs, mistä revit tuon 8 kuukauden talven........ Kesä menee pilalle jos pukkaa liki 30 astetta viikkotolkulla. Entä Euroopan 40-45 astetta,mikä varmaan tänään kesänä myös tappaa porukkaa kuumuuteen,ei ole kivaa.
....
- Anonyymi
Kyllä kesä pitää olla, mutta lämpöä sellaiset 20-24 astetta.
- Anonyymi
Nyt onneksi tänään viimeinen hellepäivä hetkeen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nyt onneksi tänään viimeinen hellepäivä hetkeen.
Toivoen Helle hellittää ....
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toivoen Helle hellittää ....
Huomenna on Toivon päivä.
- Anonyymi
vali vali
- Anonyymi
Ensiviikolla lämpenee, mutta ei helteille asti. Torppa pysyy viileänä.
- Anonyymi
Nämä helteen hehkuttajat istuvat ilmastoidussa kämpässä ja käyvät pihalla välillä ottamassa aurinkoa. Tänä kesänä hommasin ilmastoinnin omaan asuntoon niin ei tarvitse enää kärsiä. En siltikään alkanut pitää helteistä sen enempää, elämästä ja nukkumisesta vain tuli siedettävää.
- Anonyymi
Ilmankosteus lähentelee 100 pros niin on se tukalaa ja erittäin inhottavaa. Tähän vielä pukkaa kovat kuumuus luokat hyi hitto.
- Anonyymi
Yhdyntä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1492383Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois236977Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.156957- 66950
- 80932
- 117909
Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!40898Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47777Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä73763- 71591