En minäkään vielä nuku

Toivottelin vaan yöt valmiiksi kun en ajatellut palstalla roikkua koko yötä.
Tämä on sille rakkaalle miehelle.
5212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Höh, siinähän sinä oletkin naiseni. Menin jo sekaisin. Hyvää yötä ;)

Äänestä
  • Ja sinä siinä...aloin itsekin mennä sekaisin. Nuku hyvin ihanin.

    Äänestä

Hyvää huomenta.

Äänestä
  • Huomenta. Mua ei vieläkään nukuta. Väsyttää kympillä mutta ei nukuta.

    Äänestä

Hei rakas muruseni 🥰 kiitos sulle näistä kauniista sanoista 💌 kaipaan sinua rakas ystäväiseni 😌 kotona ikävöin vain sinua ajattelen 💔 halikaveria kaipaan 😢 ei kukaan minua rakasta 🥀.. noh parempi vain kaivautua lämpimän peiton alle ikävöimään, en enää jaksa 😪 en enää haluaisi herätä aamuun uuteen 😢 rakastan sinua muruseni 💖
-Antti Elme Makkonen 23v. Helsinki ✨

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Toivottelin vaan yöt valmiiksi kun en ajatellut palstalla roikkua koko yötä.
Tämä on sille rakkaalle miehelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu