(Koska täällä ei ollut palstaa "Fantasiat", laitan aiheeni sitten tänne)
Elikkäs, minulla ja tytölläni on pieni tenkkapoo. Minulla on fantasia raiskata joku ja tytölläni on fantasia tulla raiskatuksi.
Miten voisin "raiskata" tyttöni parhaiten kuin kommandopipo päähän ja esittee tuntematonta, "raiskaa" tyttöni ja lopuksi paljastaa itseni?
Ehdotuksia...?
Elikkäs, minulla ja tytölläni on pieni tenkkapoo. Minulla on fantasia raiskata joku ja tytölläni on fantasia tulla raiskatuksi.
Miten voisin "raiskata" tyttöni parhaiten kuin kommandopipo päähän ja esittee tuntematonta, "raiskaa" tyttöni ja lopuksi paljastaa itseni?
Ehdotuksia...?
Vastaukset 6
Vanhimmat
http://www.mielenterveysseura.fi/
JUST! Nyt vaa varaat ajan lääkärin ja ajattelet parastas... Jos raiskaa ihanan lapsen joudut vankilaan. Jos yrität raiskata, eikä onnistu joudut vankilaan... Jos mietit tollasia joudut sairaalaan. Et valitse siitä!
siis fantasia on aina fantasia eikä mitään toteuttamisen halua mutta nyt kun on oma muija niin sen kanssa voi kokeilla kaikkea.
Se olisikin hauskaa kun lopuksi mies ottaisi pipon päästä ja se olisikin joku naapurin ukko. Kiva jekku naisellesi.
Sovitte, että tietyssä paikassa tai tiettynä ajanjaksona sinulla on mahdollisuus hyökätä ilman varoitusta tytön kimppuun ja "raiskata" tämä.
Vaikka kyseessä olisi sovittu juttu niin luulen, että siinä pääsee simuloimaan tarpeeksi hyvin kyseistä tilannetta. Uhrihan ei koskaan tiedä tuleeko hyökkäys heti huomenna vai vasta viikon päästä.
Ja jos tyttökin osaa eläytyä omaan rooliinsa tapellen ja kiemurrellen niin varmaan tilanne sinuakin miellyttää. Kannattaa tietysti katsoa joku turvallinen paikka, ettei joku avulias aatu tule pilaamaan kaikkea.
Naamioituminen tai näkemisen estäminen varmaan parantaa tunnelmaa. Yhtä hyvin voi myös uhrin pukeutumiseen kiinnittää huomiota. Haluaako kesämekkoa vai nauttiiko kireiden farkkujen nylkemisestä.
Tietysti se turvasana on myös syytä sopia ihan vain varmuuden vuoksi.
Hyvä idea hoitaa se jossakin muualla kuin sisätiloissa. kiitos