Muistatko enää edes minua

Mitähän sinä T-mies ajattelet minusta, tai meistä...
Onko sinulla halua tutustua?
Voisiko tämä kesä olla vihdoinkin se meidän kesä? Tämä vuosi meidän vuosi? Kun vihdoinkin saisimme asiat selvitettyä...
17475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Sun tarvii ottaa selvää.

Äänestä
  • Eli eipä ole kiinnostusta jos koko homma jää naisen vastuulle. 🤦Uutta matoa koukkuu vaa nainen. 👌🏻

    Äänestä

Niin, juhannukselta alkaa loma että siinä mielessä voisi jo jotakin tapahtua

Äänestä
  • Minulla ei vielä siinä ole loma, mutta kyllä minulla aikaa hänelle olisi, jos mahdollisuuden saisin tutustua.

    Äänestä

  • Työkaveriko kyseessä?

    Äänestä

Erään naisen muistan mutta meidän välit ei ole kunnossa joten tutustuminen on ihan turhaa.

Äänestä
  • Miksi ei ole kunnossa?

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Miksi ei ole kunnossa?

    Koska otin yhteyttä naiseen ja aluksi se laittoi viestiä takaisin mutta sitten se esti minut lopetti viestittelyn. Instassa otin yhteyttä. Ilmeisesti suuttui minulle yhteydenotosta.

    Äänestä

Valloitettava.

Code red Bazinga!

:Q

Äänestä

Loppu elämä rakkaani yhdessä.

Äänestä

Muistan ja pidän vieläkin, eikä se ole loppumassa. Tarvittaisiin varmaan pieni ihme, jos päätyisin yhteen hänen kanssaan, mutta elämässä on hyvä olla haaveita. Tsemppiä aloittajalle ja toivottavasti asiat selviää.

Äänestä

Mistä ollaan viimeksi juteltu kahden? Utelias vain.

Äänestä
  • Ei olla koskaan juteltu.

    Äänestä

  • Aiheena taisi olla ravinto. Sivusta

    Äänestä

Ajattelen....en kerro tähän.

Muistan kuin eiliseltä sinut. Haluan tutustua sinuun paremmin, jos olisit hän.
Jos olet hön, tulevat vuodet elämämme loppuun asti ovat meidän kahden, niitä kukaan ei pois voisi viedä eikä pilata.

Vain jos olisit hän ❤️

Äänestä
  • t. T

    Äänestä

Minulla on halua tutustua erääseen naiseen mutta hän ei halua olla minun kanssa missään tekemisissä koska välttelee minua nykyään. Hän tulee kaikesta huolimatta säilymään sydämessäni.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitähän sinä T-mies ajattelet minusta, tai meistä...
Onko sinulla halua tutustua?
Voisiko tämä kesä olla vihdoinkin se meidän kesä? Tämä vuosi meidän vuosi? Kun vihdoinkin saisimme asiat selvitettyä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu