Hyvästit sinulle mies.
Olen pahoillani ja pyydän anteeksi
Anonyymi-ap
391605
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
Minä olen unohtanut sinut ajat sitten. Onneksi ei olla kohdattu vähään aikaan.
Mä en ole unohtanut, vaikka ei olla nähty hetkeen 😕
Jälleen näkemisen toivossa!
-Kai Vattusi
Taivaan kodissa!
Hellurei sano hellusein
Hyvästi sinulle
Yksi kun jättää,niin toinen kun ottaa...lal,lal,laa.
jatkuu: mene sinä minne miellyttää.
Ei meillä itketä,eikä surra pienestä jne....
Hei jos olet M nainen niin voitaisko vielä nähdä ja hoitaa tämä päätokseen kuin aikuiset, jäis toisesta hyvä muisto ´, niin olisi mukava suunnata uuteen ilman että jäis painamaan mieltä mikään. Eihän tässä mitään vihaa tai kaunaa ole.
Samaa mieltä olen, toivottavasti meille molemmille jää hyvä muisto.
Milloin me nähtiinkään viimeksi🤔toki voidaan nähdä vielä ja jutellaan asiat selväksi. Laita viestiä kun haluat tavata.
M-naiselta
Laita sinä, minä saan varmaan järjestymään aikaa helpommin tapaamiselle.
Ei voida. https://youtu.be/AIFnKqIeEdY?si=-tS_9siJQdnbWAza
Ja syy on että?
Lue sanoitus.
Oliko kirjeessä muutama sana yksi oli nimesi?
😳😋😉🙂😂🤣😅
Tarkoittaako nuo hymiöt mitä
Mun naiset on aina tosi kauniita. (Lukuun ottamatta yhtä eksää.)
Ja tää kauneus sanana ei välttämättä tarkoita ulkonäköä, vaan sisäinen kauneus on tärkeintä. Sun viestit täällä (mitkä tunnen et on mulle tarkoitettu tietyllä taajuudella) on pelkkiä rumia sanoja, ja ilkeitä viestejä, ja suunnattu kaikille läsnäoleville lukijoille. En koskaan haluaisi ihmistä, joka on noin ruma mieleltään. Muista tää kun tuut pyytään multa biisiä.
Toivottavasti mä en nää sua enää ikinä. oot ruma mieleltäsi ja ulkoisesti. Sun tietämä mun lähisukulainen on samaa mieltä sinusta. Oot syöttöporsas, et mikään peura etkä perhonen.
Älä enää lähesty. Ikinä.
Mitä sä selität ja kelle?
En tuu pyytää sulta biisiä ikinä vaik tavallaa lupasit. Kiitos kovasti että noin ajattelet musta. Tulipahan sekin selväksi. Nii ja aloitus ei ollu mun
Mitähän se nainen minulta anteeksi pyytäisi... Että ei ole ymmärtänyt minua kun en ole puhunut hänelle mitään? Ei minulle tämä. Naisella ei ole mitään anteeksipyydettävää minulta. Saa pyytää omaksi miehekseen jos huolii ja haluaa.
ei tarvitse pyydellä anteeksi 😌 ikävä sinua rakas 💖 en tiiä ootko kaivattuni 😪 mutta ikävä on 😢 emmehän ole edes koskaan tavanneet 💔
anteeksi että kaipailin sinua 😭 ethän oo mulle nyt vihanen 😔
Suutarin tyttären pihalla kasvaa kaunis pihlajapuu...
En omi tämmöisiä viestejä, me kaksi tavataan vielä nyt kun kaikki on kovan kevään jälkeen paremmin.. Ystävinä ainakin. Hyvästien aika ei oo vielä, ainakaan täällä🥺
Näin tehdään hyvää päivää sulle 😘 Nainen kaunokainen 🍓
Olet niin ilkeä minua kohtaan nainen en ymmärrä jos toista haluaa ja rakastaa niin ei ilkeä tarvitse olla vaan näyttää tunteensa ja tulla näkyville sieltä kulman takaa taidat olla vain niin arka
En ole sinulle ilkeä.En sinulle, usko jo.Kuuluu minun työhön.
Oot rakas.
Harmi kun rakastuin sinuun nainen. Olet kuitenkin edelleen sydämessäni. Monta kertaa kohdattiin ja moikattiin ja kun kerran hymyilit mulle niin sen jälkeen sun käytös muuttui ja rupesit välttelemään mua. Etkä ole kertonut syytä tuohon välttelemiseen.
Sori🤗
Tässä sinulle nainen joka olet edelleen sydämessäni. https://youtu.be/zmsdw828dwI?si=RELbAdUMsMhfUaeF https://youtu.be/VdZ1bBlS_n4?si=KPxacDGyr6ggs6ri
Syy: Toinen kundi 100%.
Siinä on ilmeisesti syy miksi et halunnut jutella minun kanssa vaan suutuit siitä minulle kun sanoin että haluan jutella sinun kanssa. Kaikesta huolimatta minä rakastan sinua nainen ja sinä pysyt minun sydämessäni!
Juuri tollasta muijat tekee, saman kokenut, jonka jälkeen päätin, ettei ikinä enää minua satuta yksikään nainen, enkä ole läelle ketään päästänyt.
Säätöjä riittää, hyvää kesää.
Ei tipu anteeksiantoja, you know me.
Hauska tää.
mites majava koska pyydät kaikilta naisilta anteeksi jotka hakattiin teidln jutuista?
yritetään löytää vielä näiden pollejen ja porukan välinen yhteys ja jos saatais porukkaa vastuuseen 😄sillä. välin eletään teidän tekoja ja tunteita välillä, kun jotain semmoista ootte tehnyt että rauhaan ei voi jättää tai antaa olla. mennään loppu asti ja katsotaan mitä kaikkea ootte tehnyt ja mitä peittelette. huumejutut on jo annettu poliisille.