Ihanko oli

Eu parlamentin puhemies Ursula von leveeperze
Pääministeri Orpon joka tanssii Riikka leikkaa kö kö kö kö köyhiltä tiktok videolla kutsumana Hesassa 🤣
3107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kutsuuko perussuomalaiset Italian pääministeri melonit
Suomeen jatsailemaan Riikka Purran kanssa Lohjan yökerhoon

Äänestä
  • Riikka Purra tekee spagaatin Perussuomalaiset Eu-vaalivalvojaisissa
    Tää on sakset ✂️ dance

    Äänestä

  • Cissorsdance tis is cissorsdance
    Levikset repee

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eu parlamentin puhemies Ursula von leveeperze
Pääministeri Orpon joka tanssii Riikka leikkaa kö kö kö kö köyhiltä tiktok videolla kutsumana Hesassa 🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu