Satama alue

Mitä kaikkea toimintaa satama alueella on miten aluetta voisi kehittää?
5244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

12 kerroksinen hotelli Saimaalta saapuville turisteille.

Äänestä

Hojo-hojo, rantamylly, savetar, juojärven helmi siellä on. Karavaanarialueen viihtyisyyttä lisäisi huomattavasti kasvillisuus eikä olisi edes iso kulu erä kunnalle istuttaa muutama puu sinne tänne ja reunakasvillisuutta vaikka pensaita. Ranta bulevardikin on ihan kaljuksi kynitty

Äänestä
  • Ja hiekkaa

    Äänestä

Rattaisiin.

Äänestä
  • Vauvako

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä kaikkea toimintaa satama alueella on miten aluetta voisi kehittää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu