Topintie Vuokatti

Kauheen näköinen tuo yrittäjän hoitamaton piha.Ei anna oikeen hyvää kuvaa yrityksestä kun kaikki levällään ja piha epäsiisti
81217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Se on sitä yrittäjän arkea,,,Toisilla se vaan on hallittu kaaos.., kai tuota muuallakin voi lenkkeillä jos toisen pihasta paha mieli tulee... annetaan kaikkien elää tavallaan, ei kait se sinulta ole pois?

Äänestä
  • Tuossa ei ole kyllä mitään hallittua.

    Äänestä

Punkki viljelmä

Äänestä

Eikö kunta voisi auttaa yrittää ja laittaa paikat kuntoon?

Äänestä

Eihän se kunnan asia ole.Omaa tyhmyyttä ja laiskuutta.

Äänestä
  • Kyllä se kunta ennenkin pienen yrittäjän apuun on tullut, varsinkin jos yrittäjällä on tietty puoluekirja ja suhteita Nesteen parlamenttiin ja markkinatielle.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Kyllä se kunta ennenkin pienen yrittäjän apuun on tullut, varsinkin jos yrittäjällä on tietty puoluekirja ja suhteita Nesteen parlamenttiin ja markkinatielle.

    Näinkö?
    Viitsitkö kertoa nämä yritykset niin tiedetään kiertää ne .

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Näinkö?
    Viitsitkö kertoa nämä yritykset niin tiedetään kiertää ne .

    Ei viitsitä rikkoa Hyvää legendaa totuudella, että ei niitä ole sellaisia olemassa oikeasti.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kauheen näköinen tuo yrittäjän hoitamaton piha.Ei anna oikeen hyvää kuvaa yrityksestä kun kaikki levällään ja piha epäsiisti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu