Toivottavasti

vihdoinkin ymmärrät sen ettei minulla ole sinulle mitään hyvää sanottavaa, etkä enää jatka haaveilemasta että voisimme olla tekemisissä, koska sitä ei tule tapahtumaan koskaan!
4297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En halua sinua A.

Äänestä

Niin että mitäkä että. Kuka ei haluu ja ketä?

Äänestä

Kyllä mä sen melkein arvasin. Jos tämä aloitus sattuisi olemaan eräältä naiselta niin tiesin sen jo siinä vaiheessa kun rupesit välttelemäään minua.

Äänestä

Minä vielä luulin että halusit minua…..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

vihdoinkin ymmärrät sen ettei minulla ole sinulle mitään hyvää sanottavaa, etkä enää jatka haaveilemasta että voisimme olla tekemisissä, koska sitä ei tule tapahtumaan koskaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu